GoUPCongress już w październiku! Największe wydarzenie dla młodych przedsiębiorców

Niedawno założyłeś firmę? Rozwijasz swój start-up i szukasz inspiracji? A może zależy Ci na pogłębianiu wiedzy i nawiązywaniu relacji biznesowych? Nie czekaj – już 22 października na PGE Narodowym odbędzie się Go UP Congress, największe tego typu wydarzenie dla start-upów i małych firm. Sprawdź, co przygotowali dla Ciebie organizatorzy.

 

 

WySTARTUPuj

Wszyscy młodzi przedsiębiorcy wiedzą, że wejście na rynek wymaga dużej odwagi i ogromnego nakładu pracy. Na początku rozwoju firmy nawet najmniejszy błąd może nas wiele kosztować – szczególnie teraz, gdy sytuacja na rynku staje cię coraz trudniejsza nawet dla największych korporacji. W dzisiejszych czasach to właśnie wiedza może okazać się kluczem do sukcesu – przy odpowiednich umiejętnościach możesz zawsze być o krok przed wszystkimi.

GoUPCongress to pierwszy w Polsce event przeznaczony specjalnie z myślą o właścicielach start-upów i młodych firm (od 1 do 5 lat). Podczas trwania kongresu uczestnicy będą mieli niepowtarzalną szansę, by poznać inwestorów i wymienić się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami. Przestrzeń kongresu sprzyja odkrywaniu nowych inspiracji i rozwijaniu kariery.

Do tego w strefie wystawienniczej młode firmy będą miały szansę zaprezentować swoje usługi i produkty szerszej publiczności. Uczestnicy mogą również spotkać się w strefie networkingowej – to doskonała okazja do nawiązania korzystnych relacji biznesowych i sprawdzenia, jakie trendy królują w Twojej branży.

Kompendium wiedzy młodego przedsiębiorcy

Ciągłe poszukiwanie wiedzy i nowych dróg rozwoju jest kluczem do efektywnego prowadzenia i rozwoju biznesu. Uczestnicy Go Up Congress wezmą udział w serii wykładów, gdzie doświadczeni prelegenci podzielą się z nimi swoim doświadczeniem. Oferta edukacyjna została podzielona na dwa panele, tak aby każdy mógł wybrać zakres tematyczny, który go najbardziej interesuje.

W sali 1 czeka na Ciebie panel BOOST YOUR BIZNES. HOW YOU DO IT? Podczas jego trwania dowiesz się, jak wdrożyć sprawdzone rozwiązania, by jak najlepiej rozwinąć swój biznes:

 

 • Dagmara Pakulska zdradzi jak przyciągnąć inwestorów dzięki personal brandingowi.
 • Martin Lewandowski zapewni ogromną dawkę motywacji do osiągnięcia sukcesu.
 • Mateusz Wyciślik opowie, dlaczego growth hacking to nowy marketing.
 • Krzysztof Pakulec wyjaśni, jak zaplanować optymalny budżet firmowy.
 • Bogdan Sosnowski wytłumaczy, jak stworzyć zwycięski zespół w nowych czasach.
 • Krzysztof Brola opowie o wszelkich najważniejszych aspektach prawnych.
 • Andrzej Krawczyk zdradzi tajniki rozwoju firmy poprzez franczyzę.
 • Franciszek Gieorgiew podpowie Ci, jak prowadzić działania organiczne i niskobudżetowe na Facebooku

W sali 2 odbędzie się panel YOUR BIZNES, YOUR IDEA, GO WITH THAT. To szereg prelekcji stworzonych z myślą o twórcach innowacyjnych produktów i przyszłych liderach biznesu. Dzięki nim zdobędziesz wiedzę, która pozwoli ci przemienić marzenia o biznesie w świadomą, dobrze prosperującą firmę:

 • Mikołaj Winkiel z Brand24 podpowie Ci, jak zmienić swój biznes przy pomocy monitoringu internetu.
 • Daniek Kotliński wskaże mechanizmy rozwijania zaangażowanej społeczności przy marce.
 • Piotr Kruszyński pokaże, jak wygląda droga od start-upu do profesjonalizacji zarządzania.

Pełny program konferencji znajdziesz tutaj: https://goupcongress.pl/#program Uczestnictwo w kongresie zostanie poświadczone imiennym certyfikatem sygnowanym przez ekspertów GoUpCongress. Właściciele pakietów VIP mogą skorzystać z indywidualnej konsultacji ze specjalistą branżowym.

Go UP!

GoUpCongress odbędzie się już 22 października na PGE Narodowym. Bilety kupisz tutaj: https://goupcongress.pl/kup-bilet/ Pamiętaj, ilość miejsc ograniczona!

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności