lederboard

Konferencja Growth Experts Academy za nami!


5 października odbyła się konferencja Growth Experts Academy zorganizowana przez BNI Polska. W hotelu DoubleTree by Hilton w Krakowie zgromadzili się najlepsi mówcy oraz ponad 750 uczestników konferencji. Hasłami przewodnimi wydarzenia były sprzedaż, rozwój i rekomendacje.

 

Do Krakowa po raz pierwszy specjalnie na zaproszenie BNI Polska przyjechał ekspert w dziedzinie zarządzania oraz psychologii sukcesu, kanadyjski mówca, trener i pisarz Brian Tracy, który poprowadził prawie czterogodzinny wykład pt. „Sprzedaż przez rekomendacje kluczową umiejętnością XXI wieku”. Tracy nie tylko podzielił się swoją wyjątkową wiedzą, ale również zainspirował zasłuchanych uczestników.

BNI_fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_4

Obok Briana Tracy na Growth Experts Academy wystąpili inni specjaliści w dziedzinie sprzedaży i rozwoju firmy oraz doświadczeni praktycy biznesu. Andras Avidor, Ryszard Chmura, Andrzej Borcz oraz Rafał Brzoska tłumaczyli jak kreować i realizować wizję rozwoju przedsiębiorstwa, rozbudowywać sieć kontaktów i zyskiwać dzięki rekomendacjom, budować trwały wzrost dzięki umiejętnej sprzedaży i stosować innowacyjne modele biznesowe.

BNI_fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_5

Podczas konferencji panowała niesamowita, biznesowa atmosfera, a kontakty nawiązane podczas sesji networkingowych na pewno zaowocują efektywną współpracą. Growth Experts Academy to setki zapisanych stron notatek i miliony nowych pomysłów na rozwój biznesu. Takie konferencje to sama przyjemność!

BNI_fot.Piotr_Szalanski_Brian_Tracy_krk_3

PATRONAT MEDIALNY LAW BUSINESS QUALITY.

fot. Piotr Szalański

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności