Gwarantowana praca z Connectis

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery w obszarze IT? Chcesz nauczyć się jak “zaimplementować framework potrzebny do automatyzacji przypadków testowych”? Po szkoleniu finansowanym przez Connectis masz zagwarantowaną pracę.

 

Od zeszłego tygodnia ruszył kolejny nabór do warszawskiego oddziału szkoły C_school. Poprzednia edycja na programistów Java, cieszyła się ogromną popularnością. Firma Connectis postanowiła tym razem wykształcić przyszłych testerów automatycznych. Uczestnicy zdobędą konkretne umiejętności, które pozwolą im wykonywać zadania z zakresu: Selenium WebDriver, SoapUI, SQL, GIT, Maven, Tortoise SVN, Jira, Bitbucket, Confluence. Kursanci będą mieli szansę przystąpić do egzaminu ISTQB Foundation Level, który jest honorowany w cenionych firmach IT na całym świecie.

– Szukamy ludzi ambitnych, pasjonujących się tematyką IT, którzy chcą pracować w tej branży, nawet jeśli wcześniej wybrali inną ścieżkę kariery. Najważniejsza jest chęć rozwoju oraz gotowość do podjęcia nowych wyzwań i systematycznej pracy – mówi Michał Gierczak, prezes Connectis.

Kandydatom, którzy zakwalifikują się do projektu, firma zaoferuje bezpłatny udział w trzymiesięcznym szkoleniu. Program jest skierowany zarówno do studentów, jak i do absolwentów kierunków technicznych – również tych pracujących – dlatego C_school będzie funkcjonować w trybie zaocznym. Zajęcia będą odbywać się popołudniami w czwartki, piątki oraz soboty. Trzymiesięczny program obejmuje 240 godzin zajęć praktycznych. Po zakończeniu kursu kandydaci dołączą do zespołu Connectis. Jedynym warunkiem by ubiegać się o zakwalifikowanie jest biegła znajomość języka angielskiego oraz wykształcenie techniczne.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/ConnectisPL/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności