Gwiazdy na IMS Warsaw Fashion Street


Coroczne warszawskie święto mody trwa. Olivier Janiak, Joanna Horodyńska, Mariusz Brzeziński, Natalia Jaroszewska – to tylko niektóre z listy gwiazd i cenionych projektantów, którzy pojawiły się na dziś IMS Warsaw Fashion Street. Polska marka Black Red White zadbała o przygotowanie ogródka, w którym Gwiazdy popołudniowych pokazów najpierw mogły schować się przed prażącym słońcem, a później… przed ulewną burzą.

 

 

Pokazy mody z muzyką na żywo, spotkania z gwiazdami – to wizytówka IMS Warsaw Fashion Street. W programie pierwszej części wydarzenia były prezentacje mody dla dzieci, które poprowadzili Olivier Janiak i Karolina Malinowska.

DSC01844

Popołudniowe pokazy uświetniła obecność licznych aktorów, prezenterów i celebrytów – warto wymienić takie nazwiska jak Joanna Racewicz, Daria Widawska, Agnieszka Włodarczyk, Jolanta Fraszyńska, Edyta Olszówka, Michał Lewandowski, Katarzyna Zawadzka, Andżelika Piechowiak, Dominika Ostałowska, Szymon Majewski, Łukasz Zagrobelny, Joanna Horodyńska, Magdalena Różczka, Ada Fijał, Julia Wieniawa, Marta Ścisłowicz oraz Marzena Rogalska.

DSC02006

Gwiazdy spędzały miło czas w ogródku VIP i uczestniczyły w charytatywnych pokazach, jak na przykład „Miniówka dla Sebastiana by Tape A L’oeil”, dzięki któremu zebrały fundusz na rehabilitację pozostającego od dwóch lat w śpiączce chłopca.

fot. BRW, AKPA

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności