lederboard

Gwiazdy w duecie z byPolala!


Przepiękne kreacje, wybitne osobistości świata show – biznesu w rolach modelek oraz cudowna atmosfera – tak w wielkim skrócie można opisać ekskluzywny pokaz „Wiosenne metamorfozy gwiazd”!

 

Wiosna to najlepszy czas na odświeżenie garderoby! Nowa kolekcja marki byPolala zachwyca szerokim wyborem strojów, które podkreślają styl wiosennych stylizacji. Doskonale wiedzą o tym gwiazdy, które w dniu 18. kwietnia wzięły udział w wyjątkowym pokazie zorganizowanym w warszawskim Airport Hotel Okęcie, pod hasłem „Wiosenne metamorfozy gwiazd”! Na pokaz marki byPolala organizatorzy zaprosili znane i lubiane przedstawicielki świata show-biznesu. Zaproszone aktorki (i nie tylko!) w stu procentach dopisały! Na pokazie pojawiła się m. in. Bożena Dykiel,  Małgorzata Potocka, Magda Waligórska, Ania Powierza, Joanna Osyda, Ewa Pacuła, Magda Górska czy Małgorzata Pieńkowska.

Jak prezentowały się gwiazdy? Pełna energii Bożena Dykiel żałowała, że na pokazie ma jedno wyjście gdyż… nie mogła się zdecydować w co się ubrać! Ostatecznie na wybiegu miała na sobie spodnie Lea w kolorze khaki i szarą bluzkę Vera. Swoją garderobę uzupełniła też o spodenki Bea, koszulę Moly, bluzę w paski Sue, sukienkę Salma, spodnie Ina granatowe oraz bluzkę Amelia.

Magda Waligórska w stylizacji Polala , torba Gawor, biżuteria Kryształkownia

Z kolei Małgorzata Potocka była bardzo sceptycznie nastawiona do dzianin, jednak dzięki byPolala szybko zmieniła zdanie o 180 stopni! Gwiazda zachwyciła się sukienką Salma w odcieniu energetycznej fuksji i w niej prezentowała się na wybiegu. Dodatkowo wybrała koszulę Moly (białą), bluzkę Amelia (malinową) i bluzkę Kate (w kolorze fuksji).

Natomiast pełna młodzieńczego wigoru Joanna Osyda jeszcze przed pokazem zakochała się w błękitnej spódnicy Madline. Założyła do niej bluzę Edit w paski. Dodatkowo wybrała błękitne spodenki Bea, blado-różowy top Erica i szarą narzutkę Abi, oraz sukienkę Salma w granatowym kolorze. Aktorka przez cały czas podkreślała, że to jej styl i takie rzeczy kocha najbardziej!

Małgosia Pieńkowska by Polala

Znane z dużego czy małego ekranu gwiazdy zaskoczyły swą bezpośredniością i entuzjazmem dla nowej kolekcji firmy byPolala nie tylko uczestników pokazu, lecz także właścicielkę marki, Karinę Górską-Wojciechowską:

– Moje odczucia? Zaproszone panie to zwyczajne, zmęczone pracą i obowiązkami kobiety, z małymi lub dużymi dziećmi, z mamami dzwoniącymi co dać dzieciom na obiad, myślące o zdjęciach do filmu kolejnego dnia o szóstej rano. Zabiegane, rozchwytywane, ale też pragnące spokoju. Charaktery przeróżne:  od spokojnych, przez rozgadane, aż po zwariowane. Ale każdą postawę czy zachowanie ja osobiście odebrałam jako nieudawaną i bardzo pozytywną. Po prostu moje niezwykłe modelki okazały się być normalnymi kobietami rozmawiającymi o zwyczajnych sprawach. Natomiast po pokazie, od samego rana „zalała” mnie fala sms- ów ze zdjęciami i podziękowaniami od aktorek z wyrazami ogromnego uznania nad jakością dzianin i nad kolekcją. Były również telefony. To umocniło mnie w przekonaniu, że zaproszone przeze mnie gwiazdy są naprawdę serdeczne i „normalne”. Ja traktowałam je tak, jak sama chciałbym być potraktowana, będąc na ich miejscu. Czyli zwyczajnie, bez zadęcia i po ludzku – podkreśla właścicielka marki.

Joanna Osyda by Polala

Warto zaznaczyć, że każda z pań dostała również od byPOLALA biały, personalizowany t-shirt z kolorem swoich oczu. Co ciekawe, Ewa Pacuła tak bardzo zapałała miłością do tego t-shirtu, że w kolejnym pokazie zupełnie innej marki pojawiła się właśnie w nim!

Najnowsza kolekcja marki byPolala to wyjątkowe ubrania dla wyjątkowych kobiet. Nic dziwnego zatem, że ubrania z metką „byPolala” pokochały gwiazdy… Zainspiruj się nimi i ty!

Więcej na http://www.bypolala.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności