HEBAN na targach Warsaw Home Expo


Luksusowe meble Galerii Ekskluzywnych Mebli HEBAN na zaproszenie marki AMMADORA stworzonej przez Omenę Mensah pojawiły się w strefie Furniture podczas targów Warsaw Home Expo 2016, w dniach 21-23 października br.

 

Stało się już tradycją, że wszędzie, gdzie pojawia się Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN, tam czeka nas mnóstwo miłych doznań. Tak też stało się podczas targów Warsaw Home Expo 2016 w Nadarzynie. Przede wszystkim były to przyjemne wrażenia wzrokowe, wynikające z obcowania z wyjątkowymi meblami znanych z unikatowego designu na światowym poziomie marek, jak Arte Veneziana oraz Reflex Angelo, powstałych z weneckiego szkła i grawerowanych luster. Podziwiać też można było szafki Visionnaire i meble Vondom.

bartek-goralewski-i-tomasz-was

Niewątpliwą ozdobą stoiska była także eteryczna i pełna uroku lampa Leaf Lampadario marki Reflex Angelo stworzona z mnóstwa szklanych, połyskujących „płatków”. W powietrzu unosił się uwodzicielski zapach luksusowych perfum do wnętrz Dr. Vranjes. Zwiedzających witał Tomasz Waś – współwłaściciel Galerii HEBAN, częstując gości wybornym prosecco.

galeria-heban-na-warsaw-home-expo-18

Jego obecność była okazją do rozmów o dobrym wzornictwie oraz ofercie jednego z największych w Polsce showroomów z luksusowymi meblami, jakim jest Galeria HEBAN.

Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN pojawiła się na targach Warsaw Home Expo 2016 na zaproszenie marki Ammadora stworzonej przez Omenę Mensah, z którą ściśle współpracuje.

galeria-heban-na-warsaw-home-expo6

Po więcej inspiracji zapraszamy do Galerii Heban mieszczącej się przy ul. Trakt Brzeski 73 w Warszawie.

 

www.galeria.heban.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności