lederboard

Hiszpanska fiesta Beaty Drewniak i Conrado Moreno

To był wyjątkowy wieczór w prawdziwie hiszpańskim stylu. Beata Drewniak  i Conrado Moreno zaprosili do restauracji Mojo Picon w Warszawie przyjaciół z branży i media. Zaprezentowali wspólny teledysk do piosenki „No puedo / Plusz”, a najbardziej hiszpański Polak i najbardziej polski Hiszpan – zainaugurował swoje Biuro Podróży „Viva Polonia”. Artystka wystąpiła z akustycznym recitalem, a wszystko to w klimacie kanaryjskim, nawiązującym do atmosfery panującej na wyspie Fuerteventura, na której na stałe mieszka…

 

Beata Drewniak to nowa postać na polskim rynku muzycznym. Swój głos kształciła u coacha Celine Dion, nic więc dziwnego, że jej kariera nabiera teraz rozpędu nie tylko w Polsce, ale również w Hiszpanii i na Wyspach Kanaryjskich. Wokalistka i pilotka wycieczek przyleciała do kraju, aby promować  swoją płytę „Impulso”. A pomaga jej w tym Conrado Moreno, który wystąpił gościnnie w teledysku do piosenki „No puedo / Plusz”.

Wspólnie zorganizowali wielką, hiszpańską fiestę w restauracji Mojo Picon.  W czasie wieczoru premierę miał nie tylko ich wideoklip, ale także Biuro Podróży Conrado „Viva Polonia”, które uruchomiło wycieczki premium na najpiękniejszą z Wysp Kanaryjskich – Fuerteventura. Artyści świętowali w towarzystwie gwiazd i ludzi  mediów. Pojawili się m.in Andrzej Krzywy, Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice, Danuta Błażejczyk, Ilona Felicjańska, Krzysztof „Kasa” Kasowski, Marta Tomczak, Mariusz Wawrzyńczyk, Natasza Leśniak, Ryszard Rembiszewski i wielu innych.

– Cieszę się, że dzięki pomocy Patronato de Turismo de Fuerteventura mam możliwość przybliżyć Polakom słoneczną wyspę,  na której mieszkam! Mam nadzieję, że moja płyta „Impulso” spowoduje, że pokochacie hiszpańskie rytmy tak samo jak ja i będę mogła częściej odwiedzać kraj rodzinny! – mówiła Beata Drewniak po premierze.

– Jako założyciel Biura Podróży „Viva Polonia” i gospodarz całej wycieczki na Fuerteventura, stawiam na bliski kontakt  z uczestnikami podróży. Wsłuchanie się w ich oczekiwania jest dla mnie priorytetem. Pokażemy miejsca, które warte są odkrycia, aby być bliżej wszystkiego co dobre: Bliżej słońca, Bliżej oceanu, Bliżej gór i błogiego spokoju. Poznamy „smaki Hiszpanii” podczas kolacji nad oceanem o zachodzie słońca i w czasie innych uroczystych wydarzeń – zachęcał Conrado Moreno.


Goście bawili się w prawdziwie hiszpańskim stylu. Były owoce morza, wina, dużo hiszpańskiej muzyki, piękne kreacje od projektantki BBernad i wyjątkowe niespodzianki od Viva Polonia oraz twórców aplikacji Runvido i Image4you.

Partnerzy: Fuerteventura, Mojo Picon, Viva Polonia, e-muzyka, Image4you, Runvido,  BBernad, Bee Music, PRESS SERVICE – Monitoring Mediów

fot. Dariusz Kowalewski, Paweł Madaj

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności