Hotel Mikołajki***** – kwintesencja luksusu na wyspie


Mikołajki – królestwo Mazur, a w centrum tego legendarnego żeglarskiego miasteczka, w otoczeniu niepowtarzalnej mazurskiej przyrody, znajduje się Hotel Mikołajki*****. Jego atutem jest nie tyko położenie na Ptasiej Wyspie – ale przede wszystkim, to co oferuje.

 

 

Ci, którzy poszukują najwyższych standardów, wybierający Hotel Mikołajki***** mogą zatrzymać się w jednym z ponad 100 najbardziej luksusowych i komfortowych apartamentów i pokoi na Mazurach. Piękny widok z okna i przeszklonych tarasów to na Mazurach oczywistość, ale oazą spokoju i komfortu może być tylko miejsce szczególne.

 

_MG_1100

 

Bo Hotel Mikołajki*****, to nie tylko nocleg. To kuchnia pełna smaków. Szeroki wybór dań i wyszukane trunki stanowią połączenie nowoczesnych koncepcji kulinarnych, międzynarodowych trendów i wyłącznie świeżych składników – naturalnego bogactwa Mazur. A poprzez SPA&Wellness Decus Aquae w Hotelu Mikołajki, można wkroczyć do świata harmonii. A łaźnie i kompleks saun gwarantują codziennie inne doświadczenie dla zmysłów.

 

_MG_2977aa

Atrakcyjna oferta Hotelu Mikołajki*****, przyciąga gości przez cały rok.

http://www.hotelmikolajki.pl/

 

Hotel Mikołajki_basen

Serdecznie zapraszamy!

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności