lederboard

Hotelarstwo oczami współczesnej kobiety. Pierwsza w branży konferencja „KOBIETA W HOTELU”

„KOBIETA W HOTELU” to pierwsze w naszym kraju wydarzenie dotyczące nowoczesnego hotelarstwa, ze szczególnym uwzględnieniem roli kobiety jako pracownika w branży oraz jako gościa hotelowego. Konferencja odbędzie się 13 marca w przestrzeni coworkingowej the Nest w Warszawie.

 

 

 

Przed jakimi wyzwaniami stoją kobiety zatrudnione w hotelu? Czego oczekują od swojego pracodawcy? Jakie oczekiwania względem hotelu oraz obsługi personelu ma kobieta, która przybywa jako gość? Odpowiedzi na te pytania będą poszukiwać uczestnicy konferencji „KOBIETA W HOTELU” już 13 marca, wspólnie z zaproszonymi ekspertami branży hotelarskiej, beauty & spa, wnętrzarskiej, specjalistami public relations i komunikacji, human resources, sprzedaży i marketingu.

Organizatorkami konferencji „KOBIETA W HOTELU” są: Aneta Ykema, założycielka i Managing Director firmy HOTELIART – sztuka hotelarstwa, oraz Paulina Smaszcz-Kurzajewska, ekspert public relations i komunikacji, szkoleniowiec, konsultant biznesu, właścicielka BRAND NEW PR. Obie panie to przedsiębiorczynie, które dużo podróżują oraz często rozmawiają z kobietami.

Aneta Ykema opowiedziała o potrzebach i oczekiwaniach kobiet zatrudnianych w hotelach. Paulina Smaszcz-Kurzajewska natomiast podzieliła się swoimi spostrzeżeniami kobiety jako gościa hotelowego oraz klienta, który organizuje w hotelach wykłady czy szkolenia. Postanowiłyśmy połączyć te dwa zagadnienia. W ten sposób zrodził się pomysł na konferencję – mówią pomysłodawczynie wydarzenia „KOBIETA W HOTELU”.

Konferencja adresowana jest do wszystkich pracowników hotelarstwa: kadry zarządzającej, top menedżerów, personelu, jak również firm – partnerów biznesowych, którzy współpracują z branżą.

W programie zaplanowano prelekcje i dyskusje na różnorodne tematy związane z nowoczesnym hotelarstwem, zarządzaniem hotelem i budowaniem zespołów projektowych, bieżącymi trendami w branży, m.in. zero waste i styl eko. Jednak najwięcej uwagi w swoich wystąpieniach prelegenci poświęcą potrzebom i oczekiwaniom kobiet, które pracują w hotelu, a także przybywają jako goście w celach zawodowych lub prywatnie, z całą rodziną i zwierzakami.

Udział w konferencji „KOBIETA W HOTELU” potwierdziło 11 ekspertów. Wśród nich, między innymi, dyrektor generalna Vienna House Mokotow Warsaw – Marta Karteczka, która opowie o zarządzaniu hotelem z perspektywy kobiety – menedżera. Wystąpienie poświęcone trendom eco i zero waste przygotuje Aneta Zalewska, dyrektor Notera Hotel SPA.

 

O potrzebach i oczekiwaniach zawodowych kobiet zatrudnionych w hotelach opowie Urszula Zając-Pałdyna, prawniczka i ekspert HR. Natomiast swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami kobiety w hotelu jako mamy trójki dzieci podzieli się z uczestnikami Marzena Pilarz-Herzyk, autorka bloga MamaPrawniczka.pl.

Wśród zaproszonych prelegentów jest także Arkadiusz Krawczyk, F&B Supervisor, oraz Łukasz Kocik, F&B Manager, z Vienna House Mokotow Warsaw. Zdradzą, jak trafić do serca kobiet przez smak i wybór potraw oraz kawy i herbaty.

Konferencja „KOBIETA W HOTELU” rozpocznie się o godz. 9:00 i potrwa do godz. 18.30. Miejscem spotkania w dniu 13 marca będzie przestrzeń coworkingowa the Nest w Warszawie, ul. Piękna 49.

Sprzedaż biletów na to wydarzenie jest dostępna przez stronę www: https://app.evenea.pl/event/kobietawhotelu/

 

***

ORGANIZATORZY:

Aneta Ykema

Założycielka i Managing Director firmy HOTELIART – sztuka hotelarstwa, która oferuje szkolenia oraz coaching, oparte na ugruntowanej wiedzy i kilkunastoletnim międzynarodowym doświadczniu hotelarskim.

Hotelarz z 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem zawodowym zdobytym w prestiżowych sieciach hotelowych, takich jak: Best Western, Orbis, Small Luxury Hotels, Accor Hotels, Lindner Hotels AG, InterContinental® Hotels Group w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Austrii i Polsce.

Ekspertka w dziedzinie sprzedaży, zarządzania kluczowym klientem (Key Account Management) oraz MICE (Meetings, Incentives, Conference, Events).

Absolwentka studów MBA ze specjalizacjami Hotel & Tourism Development oraz Real Estate Development wiedeńskiego uniwersytetu MODUL. Certyfikowany trener hotelowy „Train the trainer”. Posiadaczka licznych wyróżnień: Accor Academie „Sprzedaż MICE“, IFH – Ispirations For Hospitality: „Zarządzanie hotelowe w oparciu o USALI”, „Effective Leadership”, „Coaching jako narzędzie zarządzania”. Coach projektu Brand Award – „Leisure Hotels for Millennials”.

www.hoteliart.pl

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Ekspert komunikacji i public relations, szkoleniowiec, konsultant biznesu, trener autoprezentacji i rozwoju osobistego, mentorka. Doktorantka SWPS Uniwersytetu Humanistycznospołecznego na Wydziale Socjologii w grupie badawczej prof. hab. Izabeli Grabowskiej. Wykładowca – praktyk. Absolwentka polonistyki i socjologii.

Od 19 lat szkoli indywidualnie członków zarządów oraz top menedżerów, polityków, specjalistów medycznych, przedsiębiorców, przedstawicieli sprzedaży i biznesów indywidualnych, klientów VIP oraz przedstawicieli NGO’s na forach polskich i europejskich.

Na polskim rynku pracuje w dużych korporacjach od ponad 25 lat, pełniąc stanowisko top menedżera public relations, budując międzynarodowe projekty strategiczne.  Ekspert w książce „DNA Biznesu. Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”.

Prowadzi dwie firmy: BRAND NEW Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz BRAND NEW PR. Założycielka AKADEMII PUBLIC RELATIONS PAULINY SMASZCZ-KURZAJEWSKIEJ oraz fundacji

#lovuje PAULINA SMASZCZ-KURZAJEWSKA FOUNDATION.

www.paulinasmaszczkurzajewska.com

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności