Huczna gala z okazji 12. urodzin I.D.MEDIA już dziś! Kto zdobędzie statuetkę BESTSELLER ROKU 2018?

Gdy 12 lat temu Ilona Adamska zakładała agencję wydawniczo-promocyjną, nie spodziewała się, że po upływie ponad dekady pod nazwą I.D. Media świadczone będą usługi PR oraz wydawane będą książki, magazyny, serwisy internetowe i blogi. Firma od lat z powodzeniem organizuje również gale, eventy oraz stałe plebiscyty: Imperium Urody, Prestiżowy Produkt Roku, Diamenty Kobiecego Biznesu oraz najbardziej znany konkurs – Lwice Biznesu.

 

Firma I.D.MEDIA znalazła się w 2016 roku w prestiżowym albumie DIAMENTY FORBSA wśród 100 firm najprężniej się rozwijających, a sama właścicielka – Ilona Adamska nagrodzona przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej statuetką za wspieranie przedsiębiorczości kobiet. W ręce Adamskiej trafiły również nagrody w konkursie Polish Business Queen 2016 za kreatywność w biznesie czy tytuł Ambasadorki Przedsiębiorczości Kobiet w 2015 i 2017 roku.

Już dziś w prestiżowym Loft 44 odbędą się huczne urodziny Agencji Wydawniczo- Promocyjnej I.D.MEDIA połączone z wręczeniem statuetek BESTSELLERY ROKU 2018. Na ponad 200 gości czeka pyszny urodzinowy tort, występ Anny Hameli i Artura Gotza, a także liczne konkursy z nagrodami.

Celem naszego nowego plebiscytu jest wspieranie marek, produktów i usług, które wybijają się ponad przeciętność, zyskując uznanie klientów i innych osób z branży. Chcemy pokazać, że prestiż w biznesie to nie tylko komfort tworzenia i kreatywne zaplecze. To przede wszystkim styl komunikacji, ekspozycji i promowania. To także wysoka jakość i wizja nastawiona na sukces. Każda wartość w biznesie może nabrać prestiżu, a każda marka/produkt okazać się BESTSELLEREM – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni gali i plebiscytu.

plakat (1)

Wśród nominowanych firm są takie brandy jak: Canon Polska, Grupa Bemo Motors (Mazda, Ford), Kumazu, Monduniq, Nova Kosmetyki, Golf Channel Polska, Hotel Bacówka Radawa& Spa.

Wydarzenie poprowadzi ceniony prezenter radiowy i telewizyjny Ryszard Rembiszewski. O kulinarne doznania zadba Dietering.com, Red Nose oraz Pracownia Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat.

Nad prawidłowym przebiegiem konkursu czuwa Adwokat Karolina Gorczyca.

Trzymamy kciuki za nominowanych.

Ewelina Kulasza

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności