lederboard

Hurtownia opakowań – wszystko, czego potrzebują Twoje produkty

Opakowanie produktu jest dziś często równie istotne co sam produkt. Dzięki wybraniu odpowiedniego pudełka dla niego będziemy mogli znacznie lepiej się zaprezentować, a klient o wiele pozytywniej do nas podejdzie i oceni nas lepiej. Opakowaniem możemy wywołać niesamowicie wiele pozytywnych emocji, a z kolei źle zapakowany przedmiot to niemal gwarancja zirytowania naszego klienta. Dlatego tak ważne jest to, byśmy dopasowali pudełko do naszego wizerunku i odpowiednio zapakowali w nim wszystkie zamówione przedmioty.

 

Opakowania dla gastronomii

W przypadku opakowań stosowanych w branży gastronomicznej bardzo ważne jest ich odpowiednie zabezpieczenie termiczne. Wykorzystuje się styropian, ale również pudełka z dodatkowymi foliami aluminiowymi, które przynajmniej w pewnym stopniu zapewniają utrzymanie ciepła danej potrawy w czasie transportu do klienta lub serwowaniu go na wynos. Zależnie od rodzaju posiłków, które sprzedajemy takie opakowania muszą być dopasowane. Specjalne boxy z kilkoma przegródkami będą znakomite w przypadku dań wieloskładnikowych, a tekturowe pudełka z folią świetnie sprawdzą się chociażby w przypadku pizzy.

Mocne opakowania do wysyłek

W przypadku sprzedaży produktów wysyłkowo, gdy na przykład prowadzimy sklep internetowy, będziemy musieli zadbać przede wszystkim o dobre dopasowanie opakowania do oferowanego klientowi produktu. Musi być na tyle silne, by przetrwało często niełatwy transport przez firmy kurierskie, a zawartość nie została uszkodzona.

Hurtownia opakowań lideropakowania.pl oferuje wszystkie rodzaje opakowań, a także wypełnienia i usługi dodatkowe jak chociażby nadruki na zamawianych opakowaniach. W przypadku stałej współpracy możemy liczyć na atrakcyjne rabaty.

Wypełnienia paczek

Przez ostatnie lata rewolucję przeszły również wypełnienia opakowań. Dawniej często jako wypełniacz stosowano stare gazety, czasami styropian. Dzisiaj często wypełnienia są również bardzo ekologiczne. Ostatnim krzykiem mody stały się wypełnienia ze skrobi, które po usunięciu z paczki i wrzuceniu do wody rozpuszczają się nie pozostawiając po sobie żądnego śladu. Takie biologiczne rozwiązanie jest chętnie wybierane przede wszystkim przez te firmy, którym zależy na zaprezentowaniu się jako marki ekologiczne i dbające o przyrodę.

Zaprojektuj swoje pudełka

Dobra hurtownia opakowań może również zaproponować zaprojektowanie konkretnego pudełka dla nas. Chodzi tu nie tylko o wydruki, ale nawet o jego rozmiar czy sposób składania. W ten sposób uzyskamy opakowania niemalże szyte na miarę naszych potrzeb, doskonale pasujące do oferowanych przez nas produktów.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności