lederboard

I Międzynarodowy Charytatywny Turniej International Rotary Golf&Art


27 czerwca 2015 roku na terenie obiektu Sobienie Królewskie Golf & Country Club odbędzie się I Międzynarodowy Charytatywny Turniej International Rotary Golf&Art, którego celem jest pozyskanie funduszy na stypendia dla młodzieży polskojęzycznej z krajów byłego ZSRR.

Nikogo nie trzeba przekonywać, że czynienie dobra jest słuszną ideą, ważne żeby czynić je bezinteresownie. I Międzynarodowy Charytatywny Turniej International Rotary Golf&Art będzie miał charakter prestiżowy i będzie emocjonalnym połączeniem sportu, celebrowania sztuki i chęci pomocy innym. W wydarzeniu wezmą udział Rotarianie z Polski i z zagranicy, znani sportowcy, aktorzy, muzycy, publicyści i dziennikarze. Główną atrakcją wydarzenia będzie Turniej golfa, w którym udział weźmie około 90 zawodników – zawodowców i amatorów. Uczestnicy zmierzą się w formacie shotgun. W trakcie całego wydarzenia trwać będzie konkurs na najpiękniejszy damski kapelusz.

– Chcemy, aby nasza uroczystość była świętem dobra, bezinteresownego pomagania i rodzinnego spędzenia czasu, dlatego na gości czekać będzie wiele atrakcji, a wśród nich: Turniej golfowy dla zawodowców i amatorów, nauka gry w golfa, rozgrywki brydża, pokazy obrazów, rzeźb i prac graficznych polskich artystów, jazda konna, występy artystyczne, występy muzyków i wiele innych. Nasze przedsięwzięcie będzie jednym wielkim doznaniem, które oddziaływać będzie na wszystkie zmysły. – mówi Józef Krzysztof Oraczewski, Past President RC Warszawa City, organizator I Międzynarodowy Charytatywny Turniej International Rotary Golf&Art. – Mam nadzieję, że przygotowane przez nas wydarzenie będzie cieszyło się dużym powodzeniem, a pozyskane środki pozwolą wesprzeć, jak największą grupę potrzebujących. – dodaje.

Ambasadorami uroczystości zostali znani i lubiani, a wśród nich: Elżbieta Panas – aktorka, Cezary Pazura – aktor, Roman Paszke – żeglarz, Szymon Ziółkowski – lekkoatleta, Włodzimierz Zientarski – dziennikarz motoryzacyjny.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawują: Polski Komitet Olimpijski, Stowarzyszenie „Wspólnota Polska” i PGA Polska.

Więcej o imprezie można przeczytać na stronie www.rotarygolfart.pl

Józef Krzysztof Oraczewski – organizator I Międzynarodowego Charytatywnego Turnieju International Rotary Golf&Art. Jest jednym z najbardziej cenionych w świecie współczesnych malarzy polskich, z uwagi na zakres podejmowanych tematów artystycznych, jak również dzięki stosowanym technikom twórczym. Artysta uprawia malarstwo sztalugowe, malarstwo wielkoformatowe, rysunek i grafikę. Osobną i zarazem bardzo wysoko ocenianą dziedziną jego twórczości są instalacje przestrzenne, które przyniosły mu już należną pozycję międzynarodowego autorytetu w tej dziedzinie sztuki. Dotychczasowy dorobek Józefa Krzysztofa Oraczewskiego stanowi zorganizowanie ponad 40-tu wystaw indywidualnych udział w licznych ekspozycjach zbiorowych na całym świecie.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Klub ROTARY INTERNATIONAL jest światową organizacją humanitarną zrzeszającą ponad 1,2 miliona członków w ponad 200 krajach, którego motto brzmi „Service above self”, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „Służenie innym ponad korzyści własne”.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności