lederboard

ICE lo – nowoczesny, lśniący zegarek na lato!


Zegarki mieniące się tysiącami barw – piękne w swej prostocie, błyszczące i subtelne. Dzięki nim zabłyśniesz. Łączą elegancję, pasję, szaleństwo i kobiecość w jednym. To wszystko oferuje marka Ice-Watch z nową kolekcją ICE lo. Zegarki te zachwycą nawet najbardziej wymagające kobiety.

 

Tym zegarkom po prostu nie można się oprzeć. Połączenie błyszczącej tarczy z klasycznym, prostym białym paskiem, to strzał w dziesiątkę. Blask brokatu promieniuje stylowym bogactwem. Tarcze ICE lo mienią się kolorami od srebrnego, przez turkusowy, niebieski, różowy oraz złoty.

013427-White-pink-S

Nowa kolekcja czterech błyszczących modeli zegarków przypomina lekki, orzeźwiający, łagodnie kwaskowy sorbet. Nieważne, co masz na sobie, ten zegarek doda Ci wyrafinowania „À la mode”. Nieskazitelna biel paska symbolizuje lato i nowoczesność. Zegarek ICE lo ma w sobie wszystko, aby wyznaczać kierunek miejskiej elegancji: klasę oraz oczywiście ponadczasowy styl marki ICE.

013426-White-turquoise-S

 

Mały, biały miękki silikonowy zegarek ze złotymi elementami sprawi, że dzięki jego atrakcyjnej tarczy ze stopniowanym tłem, które przenika od złota do srebra, będziesz lśnić, niezależnie od tego co nosisz. Blask i wyrafinowany komfort nowego ICE lo, jasny pasek silikonowy idealnie wpisują się w klimat minimalistycznej elegancji. Dzięki unikalnym akcentom ze złota poczujesz się „glamour”.

 

013428-White-gold-S

Zegarki ICE lo sprawią, że każdy zagorzały miłośnik bieżących trendów ulegnie im bez pamięci.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności