lederboard

Ice-Watch – Lider Biznesu 2017


Jak osiągnąć sukces w biznesie? To niełatwe zadanie, liczy się bowiem nie tylko dobry pomysł czy odrobina szczęścia, ale też wypracowana latami wysoka jakość usług, która pozwala nie tylko pozyskać coraz to nowych klientów, ale też przywiązać ich do siebie i sprawić, by utożsamiali się z daną marką.

 

Ice-Watch to belgijska marka, która od niemal dziesięciu lat podbija rynek zegarkowy na całym świecie, absolutny „must have”. Imponująca gama kolorów oraz wyszukane innowacyjne wzory w połączeniu z niezwykle aksamitnym paskiem przylegającym do nadgarstka to tylko wybrane atuty spośród wielu. Jako jedna z najbardziej pożądanych marek na świecie charakteryzuje się doskonałą jakością oraz nowoczesnym designem. Zegarki wykonane są z nietuzinkowych materiałów jak silikon czy stal szlachetna, a jednocześnie bardzo trwałych. Zegarki łączą w sobie elegancję, pasję i radość życia. Dzięki niemu zabłyśniesz.

 

 

– Nominacja do plebiscytu ”Liderów Biznesu 2017” była dla mnie ogromnym zaskoczeniem – mówi Andrzej Mokrzycki.  –  Jestem z niej bardzo dumny. Nominacja ta jest na pewno docenieniem naszych osiągnięć, ale również wyrazem zaufania. Nagroda ta należy się wszystkim, którzy od ponad trzech lat razem rozwijają markę Ice-Watch w Polsce.

Celem plebiscytu jest nagradzanie małych i średnich firm oraz organizacji otoczenia biznesu za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności na rynku krajowym i rynkach zagranicznych. Wielkość firmy nie decyduje o sukcesie, można bowiem prowadzić przedsiębiorstwo kilkuosobowe i osiągać spektakularne, międzynarodowe sukcesy.

Gala rozdania nagród odbędzie się 7 kwietnia z udziałem gwiazd, ludzi biznesu i kultury.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności