Idealny prezent dla twojej przyjaciółki

W dzisiejszych czasach sytuacja ekonomiczna ludzi bardzo się poprawiła i czasem ciężko wpaść na pomysł, który usatysfakcjonuje twoją najbliższą przyjaciółkę.

 

Kolejna sukienka czy torebka mogą być nudne, a niejedna szkatułka już pęka w szwach. Warto pomyśleć nad czymś mniej konwencjonalnym, co może sprawić jej wiele radości. Czy pomyślałaś kiedyś o damskim wibratorze?

Dlaczego wibrator?

Wiele kobiet mówi o tym, że ich partnerzy są niewystarczająco dobrzy w łóżku. Może to mieć poważne konsekwencje dla istnienia związku, gdyż trzeba sobie otwarcie powiedzieć, że życie intymne odgrywa w nim bardzo ważną rolę. Na szczęście ludzie zaczynają mówić o tym coraz bardziej otwarcie, więc można liczyć na to, że wkrótce przestanie to być tematem tabu.

Jednocześnie warto przestać patrzeć na wibrator damski jako akcesorium erotyczne skrojone wyłącznie pod potrzeby samotnych kobiet, czy tych, które nie osiągają zadowalających efektów w życiu intymnym. Jego zastosowanie jest dużo szersze i przekonała się o tym już niejedna para. Za jego pomocą, partner jest w stanie rozgrzać swoją damę do czerwoności sprawiając, że wpadnie ona w wir pożądania. W ten sposób mogą skorzystać obydwie strony.

Jak wybrać odpowiedni wibrator damski?

Warto zacząć od tego, aby wypytać swoją przyjaciółkę, jaki typ doznań lubi. Jeżeli pociągają ją mocne wrażenia warto zwrócić uwagę na modele o największej mocy. Wiele z nich posiada możliwość podwójnej stymulacji, czyli jednoczesnego masażu punktu G oraz łechtaczki. Ta kombinacja sprawia, że niejedna kobieta zdecydowała się na zakup właśnie takiej zabawki erotycznej. Dzięki zastosowaniu dodatkowego lubrykantu można osiągnąć jeszcze lepszy efekt, szczególnie kiedy posiada on właściwości rozgrzewające.

Kiedy będzie to pierwszy wibrator damski twojej przyjaciółki, może okazać się, że zbyt duże wrażenia będą dla niej za silnym bodźcem i szybko zniechęci się do zabawy z akcesoriami erotycznymi. Z tego powodu warto zastanowić się nad czymś łagodniejszym, co jednocześnie pobudza tylko jedno miejsce. Dodatkowym atutem dla początkującej będzie precyzyjny dobór mocy wibracji. W ten sposób, każda kobieta może dobrze poznać swoje ciało, tak że każda kolejna zabawa wibratorem będzie dla niej nową przygodą. Nie można zapomnieć tutaj o roli mężczyzn. Świeży operator wibratora damskiego może sprawić, że zabawa przy jego użyciu nie będzie przyjemna dla kobiety, dlatego początkujący pan powinien obchodzić się z tą zabawką z odpowiednią czułością, aby nie wyrządzić partnerce niczego złego.

Podsumowując, wibrator damski może być bardzo dobrym pomysłem na prezent zarówno dla samotnej, jak i żyjącej w związku przyjaciółki. Coraz więcej par docenia rolę jaką odgrywa wibrator w ich współżyciu, szczególnie kiedy poziom seksu jest niezadowalający. W ten sposób, można urozmaicić życie intymne, co w wielu przypadkach może okazać się zbawienne dla związku. Wobec tego, można śmiało powiedzieć, że wibrator damski może okazać się ciekawym pomysłem na prezent, w zamian kolejnej sukienki czy pary kolczyków.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności