II edycja IT Future Expo 2015!


Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na największe targi informatyczne w Polsce. Wydarzenie, na które czeka każdy pracownik działu IT. Będą Państwo mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami, trendami oraz innowacjami informatycznymi na rynku Polskim, jak również zaczerpnąć informacji i opinii o prezentowanych produktach przez ponad 100 firm. IT Future Expo koncentruje przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży informatycznej, dzięki czemu na targach można spotkać kontrahentów nie tylko z naszego kraju, lecz również z za granicy.

Impreza ma charakter branżowy. Targi kierujemy zatem do wszystkich reprezentantów firm oraz instytucji.

Targom towarzyszyć będzie wielka Gala – IT FUTURE AWARDS, podczas której wyłonimy Laureatów Konkursu – LIDERZY IT 2015. W czasie trwania targów odbędzie się również konferencja – IT FUTURE CONGRESS, podzielona na dwie sesje tematyczne.

W tym roku po raz pierwszy i równolegle do IT Future Expo, zostaną zorganizowane targi – IT CAREER SUMMIT, w specjalnie wydzielonej strefie, na promenadzie Stadionu Narodowego. Strefa Kariery IT będzie doskonałą możliwością dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej.

logotyp-targi

To jednak nie koniec niespodzianek na ten rok. W listopadzie zapraszamy do Wrocławia, gdzie na Stadionie wrocławskim zorganizujemy dla Państwa jesienną edycję IT Future Expo. Szczegóły już wkrótce!

Zakres tematyczny targów:
– Systemy i oprogramowanie dla firm
– Infrastruktura i Data Center
– Bezpieczeństwo / IT Security
– Usługi IT / IT Services
– Informatyczne rozwiązania branżowe
– Rozwiązania w chmurze / Cloud Computing Solutions
– Technologie mobilne / Mobile Technologies
– IT Startup
– Technologie sprzętowe
– Teleinformatyka
Strona internetowa wydarzenia: http://itfuture.pl/warszawa/

Udział w targach jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny!

Zapraszamy do zapoznania się z programem wydarzenia i zachęcamy do rejestracji.

 

fot. Archiwum Organizatora / www.itfuture.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności