lederboard

II Forum Przedsiębiorczych Mam – Przedsiębiorczość ma wiele twarzy


Zapraszamy aktywne mamy do udziału w drugim już FORUM PRZEDSIĘBIORCZYCH MAM zatytułowanym „Przedsiębiorczość ma wiele twarzy”, które odbędzie się 22 października 2015 roku w Warszawie. Można przyjść z dzieckiem. Liczba miejsc ograniczona.

 

– Forum Przedsiębiorczych Mam to konferencja dla kobiet, które poszukują nowych sposobów na realizowanie siebie i swoich pomysłów w sferze zawodowej. Zależy nam na tym, aby zainspirować uczestniczki Forum Przedsiębiorczych Mam do szukania w sobie odwagi, by spełniać swoje zawodowe marzenia. I by znalazły społeczność osób, które będą je w tym wspierać. – mówi Marta Waszczuk, założycielka Klubu Przedsiębiorczych Mam, organizatora konferencji.

W pierwszej części Forum poznamy mamy, które z powodzeniem kroczą różnymi ścieżkami zawodowymi. Swoje historie opowiedzą kobiety, które są przedsiębiorcze na różne sposoby. Będą mamy prowadzące stowarzyszenie, mama która swoją pasję zamieniła w firmę i mama pracująca na etacie. Ta część zakończy się panelem zatytułowanym „Przedsiębiorczość ma wiele twarzy”.

W drugiej części dnia odbędą się warsztaty i indywidualne konsultacje dające konkretną wiedzę i umiejętności. Uczestniczkom proponujemy: Grupę Coachingową, Akademię Przedsiębiorczych Mam, Blogowe ABC dla Mamy, Grupę Mentoringową, Konsultacje „Przedsiębiorcza na etacie” oraz Konsultacje Prawne.

 

11216808_10153093984992362_883492420310371944_n

 

Mamy będą mogły wybrać najbardziej interesujący je temat i formę pracy. Przez cały dzień będą okazje do spotkań, wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów.

Z myślą o mamach, które nie będą mogły dotrzeć na konferencję osobiście, uruchomimy internetową transmisję on-line umożliwiającą obejrzenie pierwszej części w Internecie. Tym samym zasięg naszej konferencji stanie się ogólnopolski. – dodaje Marta Waszczuk.

Forum Przedsiębiorczych Mam to możliwość zrobienia czegoś dla siebie bez konieczności organizowania opieki do dziecka. Zapraszamy mamy także w towarzystwie dzieci. Na miejscu dostępne będą salki zabaw, plac zabaw oraz animatorki.

Forum Przedsiębiorczych Mam odbędzie się 22 października 2015 roku w M65 przy ul. Mińskiej 65 w Warszawie w godzinach 10.00 – 14.30.

Więcej informacji, szczegółowe opisy poszczególnych warsztatów i konsultacji oraz możliwość zakupu biletu znajdują się na stronie www.forummam.pl. Liczba miejsc ściśle ograniczona. Zarejestruj się już dziś.

Organizatorzy:
www.beproactive.org.pl
www.klubprzedsiebiorczychmam.pl
Partnerzy wydarzenia:
Fundacja StartGO!, Family Coaching, Hafija.pl

Forum wspierają:
Law Business Quality, Imperium Kobiet, Youth Business Poland, Magazyn ThinkTank, Kongres Kobiet, Wydawnictwo Mamania, MamoPracuj.pl, Stowarzyszenie Polka Potrafi, Fundacja G10, Pasja jest Kobietą.

fot. Blurspot

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności