II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet odbędzie się w Gdyni!


Redakcja magazynu Imperium Kobiet zaprasza do udziału w II MIĘDZYNARODOWYM KONGRESIE IMPERIUM KOBIET, który odbędzie się 5 marca 2016 r. w prestiżowym Hotelu Nadmorskim w Gdyni.

 

Kongres skierowany jest do kobiet powyżej 30 roku życia, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową. Pragnących zdobywać nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty.

– Chcemy zgromadzić wokół Kongresu Panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, dowiedzieć się jak budować skuteczny PR firmy, a także jak uwolnić swój potencjał i odnieść w życiu sukces. – wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni wydarzenia.

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują nasze uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie (m.in. Anna Urbańska, Ewa Hartman, Piotr Szczerkowski), a także osoby z pierwszych stron gazet: Ola Mikołajczyk, Paulina Drażba, Krystyna Mazurówna.

IMG_2975

Kongres ma rangę międzynarodową. Wśród zaproszonych gości pojawią się kobiety biznesu m.in. z Norwegii i Szwecji.

Wydarzenie połączone będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane marki zaprezentują swoje produkty.

Pierwsza edycja kongresu, która odbyła się w Rzeszowie, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkanek Podkarpacia. Wystąpili wtedy: Joanna Jabłczyńska, Ryszard Rembiszewski, Krystyna Mazurówna, Andrzej Sołtysik.

IMG_3028

Sprzedaż biletów rusza 25 stycznia 2016 r.

Zarezerwuj datę już dziś!

12509466_1197920216904596_4500624486295933857_n

Więcej na www.ikmag.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności