lederboard

II Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet za nami


Druga edycja Międzynarodowego Kongresu Imperium Kobiet, który w minioną sobotę odbył się w gdyńskim Hotelu Nadmorskim powtórzyła sukces pierwszej, rzeszowskiej edycji. Celem wydarzenia była integracja kobiet oraz pokazanie szerokiego wachlarza wiedzy z zakresu budowania marki, autentyczności w biznesie oraz biznesowego dress codu.

 

Program bogaty był w prelekcje osobistości ze świata coachingu i rozwoju osobistego. Panie mogły posłuchać m.in. Anny Urbańskiej, która opowiedziała o autentyczności w biznesie. Znana i ceniona dr Małgorzata Ohme opowiadała o wzmacnianiu kobiecych relacji, a aktorka i coach Anna Kerth o trwałych zmianach w naszym życiu.

20160305-ik-kongres-gdynia-445

Dominika Zaborowska, specjalistka z zakresu dress code pokazywała wzór szafy kobiety biznesu, a Krystyna Mazurówna, która porwała publiczność swoją charyzmą, opowiadała o tym, jak dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości podbiła paryską scenę taneczną.

20160305-ik-kongres-gdynia-522

Listę wyjątkowych prelegentów uzupełniają takie cenione nazwiska jak: Piotr Seges, Ewa Hartman, Zuzanna Górska, Justyna Niebieszczańska i Piotr Szczerkowski.

20160305-ik-kongres-gdynia-206

Podczas Kongresu odbywały się mini targi. Panie mogły zakupić biżuterię, odzież, kosmetyki, a także suknie ślubne. Uwieńczeniem Kongresu był konkurs z nagrodami o łącznej wartości prawie 30 tys. zł.

W przerwach Panie mogły skosztować znakomitych trunków, zjeść obiad i korzystać z przerw kawowych. W kuluarach jeszcze długo rozmawiano o Kongresie, robiono zdjęcia i podpisywano autografy.

20160305-ik-kongres-gdynia-119

Najlepszą nagrodą dla organizatorów była pełna sala (ponad 230 osób) i zadowolenie Gości, którzy już proszą o kolejne tego typu spotkania.

– Bardzo fajny kongres! Świetni prelegenci, którzy poruszali, dla nas – ludzi biznesu ważne tematy, przy jednoczesnym zachowaniu dystansu i luzu. Cudowne kobiety, interesujący wystawcy plus mały charytatywny akcent na rzecz gdyńskich Amazonek. Mimo, iż poświęciłam na to całą swoją sobotę, to był to najlepiej wykorzystany czas. Po całym dniu wracałam z uśmiechem na buzi! – mówi jedna z uczestniczek wydarzenia Fatima Zblewska.

20160305-ik-kongres-gdynia-318

– Świetny kongres! Niezwykle ciekawy, inspirujący, kobiecy i co najważniejsze bez nadęcia i taki „swój”. Oby więcej takich inicjatyw na Pomorzu – dodaje Monika Raszeja – Załęska

Organizatorem Kongresu była Ilona Adamska i magazyn Imperium Kobiet.

20160305-ik-kongres-gdynia-506

– Wspaniała sobota, niesamowita atmosfera. Frekwencja, która przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Goście z całej Polski. Jesteśmy szczęśliwi i dziękujemy za wszystkie przemiłe komentarze i opinie, które spływają do nas od niedzieli. Wiemy już na pewno, że powrócimy nad Bałtyk z kolejnym wyjątkowym wydarzeniem dla kobiet. – zapowiada redaktor naczelna Imperium Kobiet.

20160305-ik-kongres-gdynia-425

Więcej na: https://www.facebook.com/Mi%C4%99dzynarodowy-Kongres-Imperium-Kobiet-529034270578243/

 

Magdalena Sarnecka

fot. Gordon Blackler

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności