III edycja „Bitwy tenorów na róże” pod patronatem Law Business Quality


Mazowiecki Teatr Muzyczny imienia Jana Kiepury w Warszawie (MTeatr) serdecznie zaprasza na III edycję „Bitwy tenorów na róże”. W tym roku, udział w Bitwie wezmą, utalentowani artyści, którym towarzyszyć będą znakomite śpiewaczki operowe.

 

• O platynową różę walczyć będą:
Miłosz Gałaj, Mikołaj Adamczak, Wojciech Sokolnicki, Hubert Stolarski
• Towarzyszyć im będą:
Grażyna Brodzińska, Alicja Węgorzewska, Marcelina Beucher i Kamila Cholewińska- Lendzion

„Bitwa Tenorów na Róże” to popis talentu i wybitnych umiejętności artystów; czterech znakomitych tenorów, będzie walczyło o uznanie publiczności oraz o platynową różę. Śpiewacy zmierzą się w bitwie o tytuł najlepszego tenora, a inspiracją dla nich będzie Jan Kiepura. Artyści wykonają to, co najdoskonalsze w klasycznym operowym i operetkowym repertuarze. Najpiękniejsze i najtrudniejsze arie operowe tenorzy wykonają w walce o uznanie publiczności, która wyrażona będzie różami. Każdy z Gości otrzyma przy wejściu na Koncert, róże, którą będzie mógł uhonorować wybranego przez siebie tenora.

 

bitwa-tenorow-na-roze_mteatr
Bitwę na talenty wesprą wybitne śpiewaczki operowe, tworząc z tenorami niepowtarzalne duety wokalne.

Grażyna Brodzińska, Alicja Węgorzewska, Marcelina Beucher, Kamila Cholewińska- Lendzion wraz z tenorami: Mikołajem Adamczakiem, Miłoszem Gałajem, Wojciechem Sokolnickim i Hubertem Stolarskim oraz Orkiestra Mazowieckiego Teatru Muzycznego pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego serdecznie zapraszają na III Edycję Bitwy Tenorów na róże. Niech platynową róże i serce publiczności zdobędzie najlepszy!

„Bitwa Tenorów na Róże” odbędzie się 12 października 2016 r. o godz. 19.00 w Studio Koncertowym Polskiego Radia, ul. Modzelewskiego 59 w Warszawie.

Serdecznie zapraszam!
Dr Alicja Węgorzewska-Whiskerd
Dyrektor Mazowieckiego Teatru Muzycznego
Imienia Jana Kiepury w Warszawie

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności