lederboard

Ilona Adamska jako Gość Specjalny Startup Mixer Rzeszów

12 grudnia Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna LAW BUSINESS QUALITY miała zaszczyt i przyjemność wystąpić jako GOŚĆ SPECJALNY na wyjątkowym wydarzeniu pod hasłem STARTUP MIXER RZESZÓW, które odbyło się w Grand Hotel Boutique. Organizatorami spotkania były: Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, Uniwersytet Rzeszowski oraz Biuro Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów. Patronem medialnym byli m.in. TVP 3 Rzeszów i Radio Eska (Rzeszów).

 

W swoim przemówieniu redaktor naczelna Law Business Quality opowiedziała o początkach swojej działalności biznesowej, o przeszkodach jakie pojawią się w trakcie rozwijania własnej firmy. Mówiła o tym, że to właśnie porażki pchają nas dalej. Są motorem zmian i naszego rozwoju. 

Ilona Adamska od lat powtarza, że sukces kobiet w biznesie zależy od siły przebicia, przebojowości, asertywności i walki o siebie. Ważna jest też pokora, cierpliwość i umiejętność mówienia „nie”, którą należy stale doskonalić.

– Kobiety tak naprawdę wcale nie muszą być tą „słabszą płcią”. Wiele z nich każdego dnia godzi różne role, potrafi wykonywać wiele czynności jednocześnie. Niejedna z pań łączy np. karierę z wychowywaniem dzieci, co wymaga naprawdę wiele wysiłku, samozaparcia i doskonałej organizacji. To właśnie te cechy mogą być źródłem ich siły w biznesie, w kierowaniu zespołem. – dodaje Ilona Adamska. 

Druga część spotkania to tzw. STARTUP PITCH CONTEST. 3 innowacyjne rzeszowskie startupy zaprezentowały swoje nowatorskie pomysły przed jury, które dokonało wyboru najlepszego pomysłu biznesowego. Zwyciężył Kamil Ziarnowski.

StartUp Mixer to spotkania dla osób, które myślą o biznesie w nowoczesny sposób. Wydarzenie skierowane jest do osób zainteresowanych założeniem firmy, początkujących przedsiębiorców oraz przedsiębiorców. Przedsięwzięcie stanowi również doskonałą platformę, by w nieformalnej atmosferze, w gronie ekspertów zaprezentować swoją inicjatywę biznesową, wymienić się doświadczeniami i pomysłami.

fot. Dorian Kapiszewski

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności