lederboard

Integratorzy bankowi rosną dzięki programom lojalnościowym i szkoleniom

Z analiz ekspertów wynika, że rynek kredytowy w Polsce cały czas rośnie. To z kolei przekłada się na dynamiczny rozwój branży pośrednictwa finansowego. Już teraz ogólnopolscy integratorzy bankowi Fintegra i FinUp zanotowali ponad 40-procentowy wzrost liczby partnerów względem 2016 roku. Zaufanie do branży pośrednictwa finansowego rośnie, m.in. dzięki oferowanym partnerom dodatkowym benefitom.

 

Integratorzy bankowi FinUp oraz Fintegra z Grupy Sales Group, współpracujący z doradcami finansowymi z całej Polski, zanotowali na koniec trzeciego kwartału br. 43 proc. wzrost liczby partnerów w stosunku do roku 2016 r. Na wzrost wpłynęły zmiany, jakie firmy wprowadziły w bieżącym roku, m.in. wdrożenie programu lojalnościowego oraz rozwój pakietu szkoleniowego dla Partnerów.

Na początku tego roku dla naszych partnerów uruchomiliśmy program lojalnościowy Sales+. W ramach programu organizujemy stale akcje promocyjne, w których nagradzamy za wyniki sprzedażowe.  Działając na rynku od 2011 roku, doskonale wiemy, że do naszych Partnerów najlepiej przemawiać językiem korzyści ekonomicznych. Potwierdza to  prawie dwukrotny wzrost liczby naszych Partnerów po jedenastu miesiącach działania programu – mówi Piotr Tabor, Dyrektor Zarządzający FinUp.

Program lojalnościowy integratorów jest oparty na przeliczaniu określonego wolumenu sprzedaży produktów na punkty. Partnerzy, którzy zgromadzili odpowiednią liczbę punktów, otrzymują wybraną nagrodę, m.in. samochody, sprzęt elektroniczny, karty paliwowe czy pakiet ubezpieczenia zdrowotnego. Im większa wartość premiowanej sprzedaży, tym uczestnik programu ma szansę na większą pulę nagród.

Podnoszenie kompetencji

Zdaniem integratorów na wzrost liczby ich partnerów w 2017 roku miało też wpływ rozwinięcie  systemu szkoleniowego.

Dla utrzymania wysokiego poziomu satysfakcji  partnerów, równie istotne jest wsparcie na co dzień.  Dlatego spore znaczenie w tak dużym przyroście liczby partnerów ma również  pakiet szkoleniowy, z którego korzystają nasi partnerzy. Zorganizowaliśmy w ciągu tego roku wiele szkoleń sprzedażowych i produktowych, w tym przygotowujące do egzaminu KNF w związku z nową ustawą o kredycie hipotecznym – mówi Ryszard  Korzonek, Prezes Zarządu Fintegra.

Na rynku dużych firm pośrednictwa finansowego widać coraz większe zainteresowanie dodatkowymi benefitami dla partnerów. Odpowiednio przygotowany system, przynosi korzyści obu stronom. Doradca finansowy zyskuje wymierne profity, firma natomiast bardziej zmotywowanego i efektywnego partnera.

 

FinUp to jeden z największych Integratorów Pośredników Finansowych w Polsce. Firma od 2011 roku specjalizuje się w sprzedaży usług finansowych do każdego segmentu rynku. FinUp współpracuje z kluczowymi instytucjami finansowymi, m.in.: Alior Bank, Deutsche Bank Polska, Nest Bank , Raiffeisen Bank, Fundusz Mikro. FinUp  organizuje dystrybucję produktów finansowych dla blisko 2000 Agentów, do obsługi których dedykowana jest struktura Regionalnych Koordynatorów Sprzedaży i wyspecjalizowany Zespół Wsparcia łącznie z dedykowaną infolinią. Od 2016 roku FinUp tworzy własną sieć oddziałów – Centra Rozwoju Biznesu FinUp oraz sieć placówek prowadzonych w modelu współpracy franczyzowej – FinUp Partner. www.finup.pl

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności