Internetowe aukcje sztuki współczesnej Be Art


Be Art platforma artystyczno-wystawiennicza przy współudziale BE-ART exclusive, rozpoczęły wspólny projekt pod nazwą „Otwarte Aukcje Sztuki”.  Zapraszamy do aktywnego udziału w internetowych aukcjach, które odbywać się będą cyklicznie jako otwarta forma promocji i możliwość sprzedaży dzieł dla każdego zainteresowanego artysty!

 

Otwarte Aukcje Sztuki zostały objęte patronatem medialnym takich prestiżowych wydawnictw i magazynów jak: Law Business Quality, VIP Magazyn, Promedia Jerzy Osika.

Na licytację przyjmowane są dzieła i przedmioty z wielu kategorii. Pierwszą aukcją inaugurującą cykl „Otwarte Aukcje Sztuki” jest: „Aukcja Grudzień 2015”.

Rozpoczęto przyjmowanie prac do grudniowej aukcji. Zgłoszenia dzieł, można dokonać w termie od 7 listopada do 6 grudnia 2015 roku na platformie Be Art. Szczegóły znajdują się w zakładce Aukcje. Informacja o przyjętych na aukcję dziełach zostanie wysłana do zainteresowanych stron przed datą rozpoczęcia licytacji.

„Aukcja Grudzień 2015” zwieńczona będzie licytacją online, która rozpocznie się w dniu 10 grudnia od godziny od 8.00 a zakończy 13 grudnia o 23.50. Zapraszamy do wystawiania prac na aukcje oraz aktywnego uczestnictwa w licytacji.

Dodatkową formą aukcji prowadzonych na platformie Be Art., będą aukcje charytatywne. Zapraszamy do współpracy fundacje, stowarzyszenia oraz inne podmioty niosące pomoc osobom poszkodowanym przez los. Be Art. chce, aby SZTUKA niosła dobro, radość i pomoc każdemu człowiekowi.

Zainteresowanych taką formą współpracy zapraszamy do kontaktu na adres: aukcje@be-art.com.pl

Razem możemy więcej!

BE-ART. exclusive & Be Art. platforma artystyczno-wystawiennicza.
www.be-art.pl & www.be-art.com.pl

Lidia Bąk

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności