IV edycja Festiwalu rozwoju kariery – dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego

Siedem wykładów otwartych z trzech różnorodnych obszarów, inspirujące spotkania z ekspertami i solidna dawka wiedzy to zapowiedź IV edycji Festiwalu rozwoju kariery, czyli dnia otwartego Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego. Wydarzenie odbędzie się już 14 września 2019 r.

 

 

Jak co roku Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego zaprasza na dzień otwarty, realizowany w formule wykładów adresowanych nie tylko do przyszłych słuchaczy, ale do wszystkich osób zainteresowanych swoim rozwojem i poszerzeniem horyzontów. Uczestnicy spotkania będą mogli wysłuchać prezentacji dotyczących obszarów takich jak: prawo, biznes oraz rozwój. Każdy sam może zdecydować, czy chce wziąć udział w całym bloku tematycznym, czy też wybrać najbardziej interesujące warsztaty z poszczególnych dziedzin.

Spotkanie rozpocznie przemówienie dr Małgorzaty Gałązki-Sobotki, Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego, która opowie o wartościach, jakie płyną z nieustannego kształcenia się na każdym etapie kariery zawodowej. W toku kolejnych prezentacji będzie można poznać odpowiedzi na pytania takie jak:

Prawo

  • Jakich zasad należy przestrzegać monitorując pracowników? – wykład wygłosi dr Magdalena Rycak, kierownik studiów podyplomowych Ochrona danych osobowych i zarządzanie bezpieczeństwem informacji oraz Prawo pracy i ubezpieczeń społecznych – kadry i płace.
  • Czy prawnicy i regulacje są gotowi na nowe reguły gry w świecie prawa i nowych technologii? – wykład wygłoszą radca prawny Agnieszka Oleksyn-Wajda i adwokat Justyna Wilczyńska-Baraniak, kierujące studiami podyplomowymi Prawo w biznesie nowych technologii.

Biznes

  • Jak być skutecznym w budowaniu innowacji? – wykład wygłosi Małgorzata Lisowska, kierownik studiów Architekt Innowacji. Więcej niż budowanie marki.
  • Mediacje – jak pomagają rozwijać ścieżki kariery? – wykład wygłoszą Jerzy Książek i Magdalena Grudziecka, wykładowcy studiów podyplomowych Negocjacje i mediacje biznesowe oraz Mediacje rodzinne i karne.
  • Coraz trudniej sprzedawać w Internecie? Zbuduj najlepszy na świecie content marketing! – wykład wygłosi Maciej Hoffmann, kierownik studiów E-marketing w praktyce.

Rozwój

  • Co robić, aby pracownicy od nas nie odchodzili? – wykład wygłosi Piotr Cieszewski, wykładowca studiów Neuro-przywództwo.
  • Managment 3.0 a coaching – o co w tym chodzi? – wykład wygłosi Małgorzata Ziarko, wykładowca studiów Studium coachingu.

Wszystkie osoby, zainteresowane studiami podyplomowymi na Uczelni Łazarskiego, będą mogły także zapoznać się z programem wybranego kierunku oraz porozmawiać z poszczególnymi wykładowcami. Konsultanci, obecni w Centrum Rekrutacji, opowiedzą o procesie rejestracji na studia i odpowiedzą na wszystkie pytania dodatkowe. Ponadto na uczestników wydarzenia czekać będzie 10% zniżka w czesnym na studia podyplomowe lub programy MBA, do wykorzystania w nadchodzącym roku akademickim.

Festiwal rozwoju kariery odbędzie się w sobotę 14 września 2019 r., na terenie Uczelni Łazarskiego przy ul. Świeradowskiej 43 w Warszawie, w godzinach 10.00-13.00. Festiwal ma charakter otwarty (wstęp jest bezpłatny), jednak ilość miejsc jest ograniczona – obowiązują zapisy za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie: ckp.lazarski.pl/festiwalrozwojukariery/

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

O Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego:

Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego to nowoczesna jednostka uczelniana, oferująca wysokiej jakości usługi z zakresu kształcenia w toku studiów podyplomowych oraz prestiżowych programów MBA, a także szkolenia i doradztwo dla firm, instytucji oraz jednostek administracji publicznej i samorządowej. Centrum Kształcenia Podyplomowego buduje swoją ofertę w oparciu o najwyższe standardy merytoryczne oraz doświadczoną kadrę akademicką i ekspercką, reprezentującą różne instytucje i sektory gospodarki. Misją Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego jest przygotowanie słuchaczy do osiągania sukcesów zawodowych, poprzez samodzielne kształtowanie ścieżki kariery i zarządzanie swoim rozwojem w oparciu o specjalistyczną wiedzę, profesjonalne umiejętności oraz kwalifikacje. Więcej informacji znajduje się na stronie: www.ckp.lazarski.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności