lederboard

IX Akademia Law Business Quality w Toruniu za nami

Za nami IX Akademia Law Business Quality, która tym razem odbyła się w pięknym hotelu Bulwar w Toruniu. Ponad 20 wyjątkowych kobiet spotkało się na kameralnych warsztatach prowadzonych przez najlepszych specjalistów wśród których były Kasia Malinowska, Ewa Wilmanowicz, Ilona Adamska, Dorota Murawka, Wita Meczew-Bardecka, Małgorzata Kapuściak i Izabella Markiewicz.

 

Tematyka podejmowana przez prelegentki wiosennej edycji Akademii dotyczyła m.in. tego, jak poprzez ubiór wzmocnić pewność siebie, dlaczego nie warto odkładać swojego życia na później, jak stać się kobietą pewną siebie w biznesie oraz jak skutecznie budować relacje biznesowe. Panie poznały także tajniki tworzenia stron internetowych oraz dowiedziały się, jak skutecznie zwiększyć dochód swojej firmy.

6 kwietnia 2018 (6)

Co o wydarzeniu mówią same Uczestniczki?

Akademia bardzo dużo wniosła w moje życie. Poznałam inspirujące kobiety. Rozmowy z nimi dodały mi sił i przekonania, że to, co robię warte jest kontynuacji. Wykłady były inne niż zwykle. (…) Chcę więcej takich spotkań. Cena dobra, atmosfera rodzinna. Polecam – wspomina Milena Sinacka.

6 kwietnia 2018 (109)

Akademia LBQ to świetne miejsce skupiające fantastyczne kobiety. Miejsce, w którym można zdobyć wiedzę, poznać wiele nowych osób. Kobiet, które dzielą się otwarcie własnym doświadczeniem dając świadectwo tego, że można – komentuje Katarzyna Smulczyk.

6 kwietnia 2018 (48)

Akademia LBQ daje możliwość poznania osób, nawiązania ciekawych znajomości. Daje inspirację, pobudza do działania. Warsztaty motywują, pokazują, że jak coś naprawdę chcemy to możemy to osiągnąć. Akademia to spotkanie kobiet, które są na różnych etapach życia prywatnego i zawodowego. Kobiet pełnych pasji, czasami zagubionych i poszukujących. I tak jak na początku przyglądamy się sobie z zaciekawieniem, tak po godzinie czy dwóch tworzymy spójną grupę osób chcących dzielić się swoim doświadczeniem, motywujących się wzajemnie do działania, dzielących swoimi pomysłami. Na rynku jest bardzo dużo podobnych produktów i projektów, ale żaden z nich nie ma takiej specyficznej atmosfery i energii jak w projekcie Ilony Adamskiej – podkreśla Dorota Murawka

6 kwietnia 2018 (113)

O upominki dla naszych gości zadbały: Kumazu, Nova Kosmetyki, Kinga Bogdańska.

6 kwietnia 2018 (121)

Serdeczne podziękowania za pomoc w organizacji Akademii składamy dyrekcji hotelu Bulwar w Toruniu oraz Pani Sylwii Pikul.

fot.  Daria Kalinowska

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności