Jak łączyć przyjemne z pożytecznym? Postaw na wczasy odchudzające!


Zbędne kilogramy, znienawidzone wałeczki, oponka i cellulit… Nienawidzisz ich szczególnie wtedy, gdy za oknem pojawiają się pierwsze cieplejsze promienie słońca. O ile wiele niedoskonałości można zamaskować odpowiednio dobraną odzieżą w sezonie jesiennym i zimowym, o tyle już wiosną i latem, gdy dokuczają upały, nie jest to takie proste. Przestań się zadręczać, przestań ukrywać problem pod stertą ubrań – zawalcz o siebie, o swój piękny wygląd, świetne samopoczucie i przede wszystkim o zdrowe!

 

Zapytasz, jak to zrobić, gdy nie masz motywacji? Wszelkie diety i jakiekolwiek próby podjęcia aktywności fizycznej kończą się fiaskiem? Nic straconego! Być może po prostu należysz do osób, którym jest potrzebne solidne wsparcie i wskazanie właściwej drogi. Wszystko to i wiele więcej otrzymasz, jeśli zdecydujesz się na wczasy odchudzające. Już teraz sprawdź, co musisz o nich wiedzieć!

Wczasy odchudzające – pierwszy krok ku szczupłej sylwetce

Wczasy odchudzające to pierwszy krok, który musisz wykonać, jeśli wszelkie dotychczasowe pomysły na utratę wagi zawiodły. Podczas profesjonalnie zorganizowanego wyjazdu tego rodzaju otrzymasz wszelką niezbędną pomoc – wsparcie to słowo klucz. Zdrowe menu, przyjemne ćwiczenia pod okiem wykwalifikowanych trenerów, rozmaite atrakcje, zabiegi SPA, a co najważniejsze – ludzie, którzy mają podobny problem jak Ty.

Praca czy zabawa?

O ile „wczasy” kojarzą się z czymś wyjątkowo przyjemnym, z odpoczynkiem i relaksem, o tyle już „wczasy odchudzające” postrzegane są zazwyczaj jako obóz przetrwania – ścisła dieta, wykańczające ćwiczenia, pot i łzy… Czas najwyższy zmienić takie myślenie, bowiem jest ono zupełnie błędne i niesprawiedliwe.

RafaWyralski-basen3

Najlepszym przykładem są wczasy odchudzające w Hotelu Miłomłyn*** Medical Spa & Vitality w Miłomłynie na Mazurach, posiadające certyfikat „Produkt Warmia Mazury” Cudowne położenie w otoczeniu mazurskiej przyrody, wyjątkowo przyjemna atmosfera, doświadczony zespół fizjoterapeutów, którzy pozostają do Twojej dyspozycji, moc atrakcji i ponad 6 tyś. zadowolonych klientów! Aktywność fizyczna z całą pewnością wcale Cię nie zmęczy, a różnorodność zajęć wprost zachwyci – codzienna poranna gimnastyka, aqua aerobik, aerobic, pilatess, theraband, stretching, ćwiczenia z ciężarkami, zorganizowane spacery nordic walking po mazurskich lasach, wstęp na basen, do jacuzzi i sauny bez ograniczeń i dodatkowych opłat! To tylko część atrakcji, które na Ciebie czekają. Dodatkowo możesz skorzystać z bardzo rozbudowanej oferty zabiegów Vital i Medical SPA, dzięki którym upiększysz swoje ciało i zyskasz wspaniałe samopoczucie.

To zrozumiałe, że obawiasz się uczynić ten pierwszy krok, ale przełam swój lęk, bo nic nie tracisz, a możesz doprawdy wiele zyskać! Naturalne jest to, że musisz dać od siebie choćby minimum zaangażowania, ale szybko się przekonasz, że z pomocą profesjonalistów będzie to zadanie łatwe i przyjemne! Skuteczne odchudzanie – to zdrowe odchudzanie!

 

Hotel Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality

14-140 Miłomłyn, Ul. Ostródzka 2b

tel: 89 642 33 00,

recepcja@milomlynzdroj.pl

www.milomlynzdroj.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności