lederboard

Jak model szybkich wdrożeń pomaga małym i średnim firmom?

Małe i średnie firmy, podobnie jak duże przedsiębiorstwa, coraz częściej nie mogą się obejść bez platformy CRM. Szukając odpowiednich narzędzi, uważnie patrzą na budżet i perspektywę szybkiego zwrotu z inwestycji. Właśnie dla nich powstał model szybkiego wdrożenia. Na czym ono polega? Wyjaśniamy na przykładzie firmy Craftware, która na co dzień dostarcza klientom oprogramowanie Salesforce.

 

 

Sprawdzone rozwiązania

W przypadku dużych przedsiębiorstw, oprogramowanie zazwyczaj musi być dostosowane do ich specyfiki. Konsekwencją tego jest konieczność znalezienia lub stworzenia dodatkowych narzędzi. W modelu szybkiego wdrożenia korzysta się natomiast z gotowych rozwiązań, które sprawdziły się już w przypadku innych klientów i są dostępne na wyciągnięcie ręki. Nie oznacza to jednak, że w przyszłości oprogramowanie nie może rosnąć i rozwijać się wraz z organizacją.

Natychmiastowe efekty

Szybkie wdrożenie oznacza szybkie efekty. W tym modelu, w pierwszej kolejności dostarcza się klientowi oprogramowanie, które jest najważniejsze z punktu widzenia pilnych wyzwań i problemów. Całe narzędzie gotowe do użycia klient otrzymuje już po kilku tygodniach. To ogromna przewaga szybkich wdrożeń na tle bardziej zaawansowanych projektów.

Ściśle określony budżet

Zalet szybkiego wdrożenia nie należy szukać wyłącznie w oszczędności czasu, ale także w oszczędnościach finansowych. Praca nad projektem odbywa się w ramach ściśle określonego budżetu, który na pewno nie zostanie przekroczony. Przedsiębiorstwo może łatwo oszacować, ile jest w stanie wydać na oprogramowanie i uzyskać najlepsze narzędzia w określonym budżecie.

Wysoki zwrot z inwestycji

Szybkie wdrożenie i gotowość do działania przekładają się także na wysoki zwrot z inwestycji. Na przykładzie Platformy Salesforce można stwierdzić, że w przypadku firm, które zdecydowały się na ten model wdrożenia oprogramowania średnie ROI to aż 34%!

Więcej na temat zalet Platformy Salesforce – najpopularniejszego na świecie systemu CRM – można przeczytać pod adresem https://craftware.pl/dla-biznesu/rozwiazania-dla-biznesu/szybkie-wdrozenia/.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności