lederboard

Jak najszybciej zapisać się do fryzjera?

Często korzystasz z usług fryzjerskich i zależy Ci na wygodzie, krótkich terminach oczekiwania oraz najwyższej jakości obsługi? Aplikacja mobilna „Jean Louis David – fryzjer” została zaprojektowana z myślą o osobach właśnie takich jak Ty!

 

Skróć czas oczekiwania na wizytę

Za pośrednictwem aplikacji od JLD umówisz się do fryzjera szybko i wygodnie, o każdej porze dnia. Nie musisz bowiem czekać na to, aby zadzwonić do salonu w godzinach jego otwarcia – system rezerwacji w aplikacji działa przez całą dobę.

Bardzo przydatną opcją jest możliwość śledzenia kalendarzy poszczególnych salonów w czasie rzeczywistym. Dzięki niej możesz sprawdzić, czy jakiś odpowiadający Ci termin właśnie się nie zwolnił, a jeśli tak – umówić się nawet na ostatnią chwilę!

Zyskujesz również dostęp do historii swoich rezerwacji i wizyt, a ponadto możesz wygodnie dokonywać zmian, odwołując spotkanie lub zmieniając jego termin.

Wiele wygodnych opcji

To jednak nie koniec udogodnień, które są dostępne za pośrednictwem aplikacji. Inne zalety to m.in.:

  • Atrakcyjne zniżki na karnety, np. pakiet trzech usług fryzjerskich lub kosmetycznych do wykorzystania przez sześć miesięcy kupisz nawet czterdzieści procent taniej.
  • Informacje o aktualnych promocjach.
  • Bezpieczne, szybkie i wygodne zakupy w aplikacji (BLIK, Google Pay itd.),
  • Informacje o zgromadzonych punktach lojalnościowych i możliwościach ich wykorzystania,
  • Dostęp do wszystkich paragonów, które wystawiono podczas Twoich wizyt,
  • Wyszukiwarka salonów Jean Louis David,
  • Oceny poszczególnych placówek oraz opinie o pracujących w nich stylistach,
  • Powiadomienia o nadchodzących terminach wizyt.

Aplikacja jest na bieżąco aktualizowana, więc można się spodziewać, że z czasem pojawi się w niej jeszcze więcej przydatnych opcji.

Aplikację fryzjerską Jean Louis David zainstalujesz i na smartfonie z systemem Android (odnośnik do sklepu Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.jeanlouisdavid), i na iPhone’ie (odnośnik do App Store: https://apps.apple.com/pl/app/jean-louis-david-polska/id1006590394).

Przekonaj się sam, jakie możliwości da Ci to narzędzie!

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności