lederboard

„Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” My już to wiemy!

To był inspirujący wieczór! Prawie 60 osób wzięło udział w spotkaniu autorskim, których bohaterami byli Joanna i Paweł Preisner oraz… ich książka – „”Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”

10. października, w ciepły, jesienny wieczór, blisko 60 osób przybyło do Szklanych Tarasów w Rzeszowie, by spotkać się z autorami książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” autorstwa Joanny i Pawła Preisnerów.

– To wyjątkowa pozycja na naszym rynku czytelniczym, która nie jest zwykłym poradnikiem. Na jej kartach autorzy opisują swoje doświadczenia związane z tym tematem,  udzielają (bez)cennych rad, pozwalają uwierzyć czytelnikowi w to, że może osiągnąć sukces! Nic dziwnego zatem, że ta innowacyjna książka doczekała się pochlebnych recenzji – m.in. od Katarzyny Dowbor, Lidii Bąk, Mariki Krajniewskiej i cenionej blogerki Julii Rozumek. – mówi Ilona Adamska, wydawca książki.

„Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”, choć jest nowością czytelniczą, cieszy się rosnącym powodzeniem wśród odbiorców – nie tylko tych, którzy stawiają pierwsze kroki w branży mieszkaniowej!

Nic dziwnego zatem, że tak wyjątkowa książka została oficjalnie zaprezentowana publiczności na niezwykłym, ekskluzywnym wieczorze autorskim. Na przybyłych do gości czekało mnóstwo atrakcji: inspirujące spotkanie z autorami, wyborny poczęstunek, z przepysznym tortem na czele, spotkanie zaś uświetnił młody wokalista Patryk Mateja.

Każdy autor marzy o takiej promocji! Jak ten wieczór wspomina Joanna Preisner, autorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?”

– To były niezwykłe chwile…. 10 października był dla nas wyjątkowym dniem. Na premierę książki ” Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować” przybyło grono osób, z którymi na co dzień mamy możliwość pracować i wspierać się wzajemnie. Rodzina, przyjaciele i współpracownicy. To dzięki nim środowy wieczór zapadnie na długo w naszej pamięci.  Gratulacje jakie otrzymaliśmy z ich strony potwierdziły, że czas spędzony na pisaniu książki był potrzebny i dał konsekwentnie niewyobrażalną moc satysfakcji. Dla takich chwil warto żyć ! – mówi Joanna Preisner, współautorka książki „Jak sprzedać mieszkanie i nie zwariować?” – poradnika innego niż wszystkie!

Książka w sprzedaży w najlepszych księgarniach oraz na stronie www.zostandeweloperem.pl

Joanna Bielas I.D.MEDIA

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności