Jak ZAAKCEPTOWAĆ SIEBIE, aby tworzyć SZCZĘŚLIWE RELACJE, pomimo wielu blokad?

Jak to jest, że jedna kobieta w siebie wierzy, a druga już nie? Dlaczego, kiedy masz zaprezentować jaka jesteś i jaką wartość ze sobą niesiesz, wstydzisz się, czujesz się niepewnie i masz przekonanie, że popełniłaś mnóstwo błędów? A może na zewnątrz prezentujesz twardą i pewną siebie kobietę a w środku aż się gotujesz z powodu tej maski.

 

 

Podstawowymi przyczynami braku wiary w siebie są kompleksy i brak akceptacji siebie. Jedne pochodzą z dzieciństwa i z okresu dorastania, a inne pojawiły się już w dorosłym życiu.

Nadmierna krytyka w dzieciństwie ze strony Twojej rodziny, nauczycieli i rówieśników odłożyła trwałe piętno w Twoim umyśle i trudno Ci się od niej uwolnić.

Za każdym razem kiedy podwinie Ci się noga, poniesiesz porażkę w pracy lub w życiu osobistym, takie doświadczenia również odkładają się w Twojej świadomości niczym kamienie i ciążą Ci przez długi czas. Twoje kompleksy często przekładają się na strach przed oceną innych ludzi.

Zachowujesz pozory, udajesz kogoś innego, nie jesteś sobą!?  Brak akceptacji siebie powoduje, że Twoja osobowość zanika. Świat zaczyna Cię przytłaczać, a Ty nie masz siły zawalczyć o siebie i przeciwstawić się. Brakuje Ci czasu dla siebie, jesteś sfrustrowana i wściekła na tych którzy czegoś od Ciebie chcą lub potrzebują? Czy najgorsze jest to, że nie możesz im okazać swojej złości, ani niezadowolenia bo przecież się zgodziłaś?!

Co konkretnie powoduje brak akceptacji siebie?

❌ Nie wyrażasz głośno swoich opinii, nie afiszujesz się ze swoim odmiennym zdaniem.

❌ Podejmowanie decyzji zostawiasz innym, bo boisz się odpowiedzialności za nie.

❌ Wstydzisz się, wolisz pozostać w cieniu, lepiej czujesz się nie wyróżniając się.

❌ Nie jesteś zapraszana na interesujące wydarzenia, znajomi pomijają Cię w imprezach, bo zazwyczaj Twoja obecność niewiele wnosi.

❌ Ubierasz się mało oryginalnie, unikasz kolorów, związujesz włosy, Twoje dodatki są mało wyszukane, a makijaż minimalny.

❌ Prosisz dzieci, aby zapytały Tatę o zdanie lub wyrażenie zgody.

❌ Godzisz się na wszystko o co poproszą Cię inni – weekendowa wizyta teściów po 60-godzinnym tygodniu pracy; posprzątanie całego domu mimo bólu kręgosłupa; trzy razy dziennie spacer z psem przy temperaturze -10, bo dzieci lub partner Cię o to poprosili…

❌ Zapominasz o sobie, hierarchię Twoich priorytetów ułożyli inni, a Ty się jej podporządkowałaś.

Któryś punkt pasuje do Ciebie? Zastanawiałaś się gdzie byś była, gdybyś była kobietą bardziej pewną siebie?

Teraz jest właściwy czas i miejsce by ZAWALCZYĆ O SIEBIE!! Nie szukaj wymówek typu: nie stać mnie, nie mam czasu, a co ludzie powiedzą, nie dam rady – tylko podejmij DECYZJĘ. Zapewne gdyby chodziło o jakąś Twoją bliską osobę, która zachorowała to z pewnością szukałabyś wszystkich możliwych sposobów i rozwiązań, by za wszelką cenę próbować jej pomóc – to dlaczego nie chcesz poszukać rozwiązań dla siebie i POMÓC SOBIE??

ZAPISZ SIĘ TUTAJ: http://bit.ly/AkademiaKingiBogdanskiej_edycja2

Zawalcz o wiarę w SIEBIE i weź udział w BEZPŁATNYM WEBINARZE , który wzmocni Twoją akceptację siebie, abyś mogła budować zdrowe relacje!

Co konkretnie da Ci udział w webinarze?

* Odkryjesz dlaczego nie akceptujesz siebie.

* Odkryjesz, jakie przekonania blokują Cię przed zaakceptowaniem siebie i opracujesz system uleczenia ich.

* Poznasz techniki, które w codziennej praktyce będą Cię wspierały w drodze do zaakceptowania siebie.

* Dowiesz się co jest podstawowym warunkiem do zaakceptowania siebie.

* Dowiesz się ile tracisz nie akceptując siebie oraz jakie korzyści da Ci zaakceptowanie siebie.

* Odnajdziesz w Sobie wszystkie rzeczy (wydarzenia, sytuacje, słowa, zachowania, relacje), które będą jednym z podstawowych elementów potrzebnych do akceptacji siebie.

* Przywrócisz Sobie prawo do radości, otwartości, ciekawości świata, ufności, czerpania z bliskości.

* Dowiesz się o 3 dialogujących ze sobą i z innymi rolach, by usprawnić komunikację z sobą i otoczeniem. W efekcie będziesz mogła w przemyślany sposób wpływać na to jak obchodzisz się z sobą i jak traktują Cię inni.

* Przyjrzysz się temu jak wyglądają Twoje relacje i z jakimi ludźmi się wiążesz.

* Staniesz oko w oko z wewnętrznym krytykiem, dowiesz się jak zrobić aby przestał być dominującą częścią, utrudniającą Ci spontaniczne i zgodne z Twoimi wewnętrznymi potrzebami zachowanie.

* Ocenisz swoje życie w ośmiu sferach i opracujesz plan rozwoju niezbędny do osiągnięcia samoakceptacji.

* Dowiesz się, bądź odkryjesz na nowo co jest dla Ciebie przyjemne oraz zaplanujesz wykonanie niektórych z tych rzeczy.

* Dowiesz się w jaki sposób docenianie drobnych zmian w Sobie nieodzownie wiąże się z ogólnym wyostrzaniem uwagi względem wszystkiego, co dzieje się wokół Ciebie.

WEBINAR, odbędzie się 12.11.19 o godz. 20.00.

ZAPISZ SIĘ TUTAJ: http://kingabogdanska.com/webinar_jak_zaakceptowac_siebie-aby_tworzyc_szczesliwe_relacje_pomimo_wielu_blokad/

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności