lederboard

„Jak zaistnieć na rynku franczyzy?” – bezpłatna konferencja dla osób poszukujących pomysłu na własny biznes.


Jak wynika z raportu portalu Franchising.pl, w Polsce obecnie istnieje blisko 1 114 systemów franczyzowych. Jeśli jesteś zainteresowany wiedzą o tym jak stać się franczyzobiorcą i jak zaistnieć na tym rynku biznesowym, nie może Cię zabraknąć na bezpłatnej konferencji „Biznes Krok po Kroku” organizowanej przez Fundację Tax Care, Inicjatywę Wspierania Przedsiębiorczości. Spotkanie odbędzie się w Warszawie 17 listopada 2016 roku oraz 24 listopada  2016 roku w Krakowie.

 

Według ekspertów z branży franczyzowej ta forma jest jedną ze skuteczniejszych dróg rozwoju małych firm. Przekłada się to bezpośrednio na wzrost zatrudnienia. W działalności franczyzowej pracę posiada prawie 460 tysięcy osób. Jak każda gałąź gospodarcza tak i ta ewaluowała przez lata. Obecnie można zauważyć w niej nowe, charakterystyczne trendy.  Aby dowiedzieć się jakie zmiany zaszły na przestrzeni lat na rynku usług franczyzowych Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości organizuje 17 i 24 listopada 2016 roku bezpłatne konferencje.

Dzięki zaproszonym gościom, między innymi z Polskiej Organizacji Franczyzobiorców, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jakich błędów unikać oraz na czym skoncentrować się prowadząc tego typu biznes. Prelegenci Tax Care przekażą wiedzę z zakresu księgowości i zasad rozliczania ksiąg. Natomiast Arkadiusz Słodkowski, redaktor naczelny „Własny biznes. Franchising” opowie jak zaistnieć na rynku franczyzy.

 

TC TI konferencja FRANCZYZA

 

Dziś we franczyzie można być samodzielnym przedsiębiorcą, od którego będzie sporo zależało w budowaniu biznesu. A świadomość posiadania za sobą rozpoznawalnej marki i centralnych rozwiązań wspomagających rozwój prowadzonej działalności tworzy dla takiego przedsiębiorcy dodatkowo bardzo komfortową sytuację. Dlatego wszystkich zainteresowanych uzyskaniem wiedzy w temacie franczyzy zapraszamy już dziś do zgłaszania swojego udziału w konferencji za pośrednictwem formularza:

http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/zaistniec-rynku-franczyzy/
http://twoja-inicjatywa.pl/konferencja/krakow-zaistniec-rynku-franczyzy/

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Więcej na ten temat na stronie www.twoja-inicjatywa.pl  oraz Facebooku:

https://www.facebook.com/twojainicjatywa/?fref=ts

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności