lederboard

„Jak zaistnieć na rynku franczyzy?” – bezpłatne konferencje w Katowicach i Poznaniu dla osób poszukujących pomysłu na własny biznes


Szukasz pomysłu na własny biznes? Nie wiesz od czego zacząć pracę nad własną marką? Przyjdź 27 kwietnia do Best Western Premier Hotel Forum Katowice i 18 maja do Nobel Tower w Poznaniu na bezpłatne konferencje i zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje rynek usług franczyzowych. Organizatorem spotkania jest Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości.

 

Jak wynika z raportu portalu Franchising.pl w Polsce istnieje około 1 114 systemów franczyzowych. Według ekspertów jest to jedna z najskuteczniejszych dróg rozwoju małych firm, co  przekłada się bezpośrednio na wzrost zatrudnienia. W działalności franczyzowej pracuje prawie 460 tysięcy osób. Aby dowiedzieć się jak założyć biznes w systemie franczyzowym oraz jakie są jego wady i zalety, Fundacja Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości organizuje 27 kwietnia  2017 roku w Best Western Premier Hotel Forum Katowice przy ul. Bytkowskiej 1a  i 18 maja w Nobel Tower, w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 77A bezpłatne konferencje.

Dzięki zaproszonym gościom, między innymi z Polskiej Organizacji Franczyzobiorców, uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jakich błędów unikać oraz na czym skoncentrować się prowadząc tego typu biznes. Prelegenci z firmy Tax Care SA przekażą wiedzę z zakresu księgowości. Natomiast Arkadiusz Słodkowski, redaktor naczelny „Własny biznes. Franchising” omówi wady i zalety systemu franczyzowego oraz podpowie jak go założyć oraz co należy zrobić, by go nie stracić.

O utrzymaniu jakości i standardów w rozproszonym biznesie opowie Artur Kołecki, Dyrektor d.s. Rozwoju, Yasumi Sp. z o.o. Sp. k. Na zakończenie Anna Flaga, Prezesa Zarządu Fundacji Tax Care, Inicjatywa Wspierania Przedsiębiorczości podpowie jak wyróżnić się na tle konkurencji.

Wszystkich zainteresowanych uzyskaniem wiedzy w temacie franczyzy zapraszamy już dziś do zgłaszania swojego udziału w konferencji za pośrednictwem formularza:

https://fundacja.taxcare.pl/konferencje
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Więcej na ten temat na stronie www.fundacja.taxcare.pl oraz Facebooku: https://www.facebook.com/twojainicjatywa

Patronat medialny Law Business Quality.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności