Jak zorganizować jubileuszowy firmowy wyjazd?

W pracy spędzamy niemal połowę swojego życia. To miejsce, w którym razem ze współpracownikami codziennie pracujemy na sukces firmy. Wszelkie wspólne osiągnięcia warto świętować, a za jedno z nich z pewnością można uznać jubileusz przedsiębiorstwa. Teraz rodzi się pytanie – jak uczcić taką okazję? Wybrać się z zespołem do eleganckiej restauracji, czy może zorganizować niezapomniany wyjazd firmowy?

Dlaczego warto obchodzić jubileusz firmy?

Lata istnienia przedsiębiorstwa na rynku należy świętować. Jubileusz jest dla firmy czasem, kiedy można dokonać podsumowań. Warto bliżej przyjrzeć się momentom, które zadecydowały o sukcesie i obecnej pozycji przedsiębiorstwa. To doskonały czas, aby wspólnie z podwładnym przypomnieć sobie istotne decyzje oraz pomyślne kontrakty. Takie zbiorcze podsumowanie wszelkich działań to idealny sposób na wzbudzenie motywacji wśród pracowników. Nie zapominajmy również, że zorganizowanie firmowego jubileuszu przekłada się również na korzyści wizerunkowe. Udając się na wyjazd jubileuszowy, dobrze jest uwiecznić wspólne chwile i udokumentować je na blogu lub w social mediach. Taki zabieg z pewnością przyciągnie uwagę potencjalnych klientów lub przyszłych pracowników.

Organizacja wyjazdu z okazji jubileuszu firmy – czego nie wolno przegapić?

Wyjazdy integracyjne z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Pracownicy, którzy w nich uczestniczą, cenią sobie wspólnie spędzony czas na aktywności. To nieco inna sytuacja, z którą mierzą się na co dzień w pracy. Podczas firmowych wyjazdów zatrudnione osoby mają możliwość budowania silnego zespołu, który opiera się na zaufaniu i wsparciu. Wycieczka zorganizowana przez firmę może być jednodniowym wypadem za miasto lub weekendowym wyjazdem, na którym przewidziane będą m.in. szkolenia, czy warsztaty.

O czym warto pamiętać, wybierając się na jubileuszowy wyjazd firmowy? Istotne jest, aby taką wycieczkę zaplanować z odpowiednim wyprzedzeniem i dogadać termin, który będzie odpowiedni dla wszystkich pracowników. Chcąc poznać zdanie podwładnych, można przesłać do nich na email ankietę z kilkoma propozycjami terminów. Kolejną ważną kwestią jest określenie charakteru firmowego wyjazdu. Czy będzie to wycieczka nad jezioro połączona z warsztatami, czy może wypad w góry? Warto zadecydować o tym wcześniej, dając tym samym pracownikom możliwość przygotowania się.

Firmowy wyjazd jubileuszowy wiąże się z wydatkami. Zanim podejmiemy decyzję o tym, gdzie jedziemy i co będziemy robić, dobrze jest zweryfikować fundusze przedsiębiorstwa. Dzięki temu zapobiegniemy mogącym się pojawić nieprzyjemnym rozczarowaniom.

Jak jubileuszowy wyjazd firmowy to i prezenty!

Jubileusz przedsiębiorstwa to idealna okazja do tego, aby podziękować pracownikom nie tylko za codziennie wykonywaną pracę, ale przede wszystkim za zaangażowanie i lojalność wobec firmy. Podczas firmowej wycieczki warto obdarować podwładnych eleganckim, ale uniwersalnym upominkiem. Świetnie w tej roli sprawdzą się kosze prezentowe dostępne w sklepie internetowym Schronisko Bukowina. Piękne, oryginalne kompozycje zestawów upominkowych to coś, na co warto postawić. Doskonałe kosze podarunkowe kryją w sobie produkty najwyższej klasy takie jak: aromatyczne kawy i herbaty, syropy owocowe, konfitury, dżemy, masła orzechowe, rozmaite miody, słodycze, czy też znakomite regionalne trunki np. śliwowica, nalewki, czy góralska przepalanka.

Wręczenie tego typu upominków z pewnością wzbudzi w pracownikach radość oraz motywację do dalszej pracy.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności