lederboard

Jak zostać bogatym rentierem, czyli czerpać zyski z dochodu pasywnego?

Klub bogatego Rentiera to przede wszystkim mentoring i wcale nie jest to miejsce wyłącznie dla osób bogatych – to miejsce dla tych, którzy podjęli decyzję o tym, że chcą oszczędzać i na tym oszczędzaniu zarabiać. My ze swojej strony zapewniamy wsparcie, wiedzę i możliwość kontrolowania efektów przez profesjonalistów.

 

 

Aby dołączyć do Klubu Bogatego Rentiera, nie musisz być bogaty – wystarczy, że podejmiesz świadomą i odpowiedzialną decyzję, że chcesz zmienić swoje podejście do pieniędzy i do ich wydawania. My jako twórcy i właściciele Klubu dajemy jego uczestnikom praktyczne rozwiązania, edukujemy, wspieramy i prowadzimy krok po kroku.

Naszą pierwszą i podstawową radą jest regularne oszczędzanie i inwestowanie w dwóch wariantach – albo oszczędzania i inwestowania w programy długoterminowe od kwoty tysiąca złotych miesięcznie, albo w programy krótkoterminowe. Tutaj jednak okres inwestycji to przynajmniej 12 miesięcy przy sumach zaczynających się od 20 tysięcy złotych. Jaką zatem decyzję podjąć? Klub Bogatego Rentiera nie zostawi Was z tym samych…

Członkowie Klubu Bogatego Rentiera mogą dwa razy w roku skorzystać z bezpłatnych spotkań, podczas których wymieniamy się doświadczeniami, dzielimy przemyśleniami i ubogacamy o cudze doświadczenia nasze własne – jest to o tyle cenne, że daje nam wgląd w sytuację ludzi, u których proponowane przez Klub rozwiązania, już się sprawdzają.

Naszym głównym celem podczas tych spotkań jest pokazanie, jak się konkretnie i systematycznie bogacić, zarabiać więcej, ale też więcej odkładać, tak, żeby można było finalnie więcej inwestować.

Drugą ważną rzeczą, którą pokazujemy w Klubie Bogatego Rentiera to istotność digitalizacji, zaistnienia w sieci. Uświadamiamy również, w jaki sposób w tej sieci funkcjonować należy, aby było to efektywne, czyli przyciągało grupę odbiorców (potencjalnych klientów), na której nam zależy. Efektem takich przemyślanych działań ma być podniesienie swojego biznesu na wyższy poziom, czyli poziom, kiedy firma (jednostka) zarabia więcej.

Podsumowując, najważniejszymi aspektami działania Klubu Bogatego Rentiera jest opieranie się na konkretach – pokazujemy dokładne rozwiązania finansowe, ale również marketingowe – wszystko to, aby członkowie Klubu byli w stanie rozwijać siebie i swoje biznesy.

Kilka słów o mnie: Strategię inwestowania poznałem w Niemczech i Holandii. Już od ponad 30 lat edukuję i doradzam finansowo, a od 2011 r. prowadzę działania w Polsce, regularnie organizując spotkania.

W moim szkoleniu „Zostań rentierem ze stabilnym dochodem!” zorganizowanym w 2021 wzięło udział ponad 10.000 osób. Podczas szkoleń daję wiedzę i konkretne rozwiązania, które można natychmiast zastosować i ruszyć do przodu.

Stworzyłem Klub Bogatego Rentiera. W jego ramach, bezpłatnie, dwa razy w roku, na całodziennym spotkaniu mentoruję i wspieram w dojściu do celu tych, którzy korzystają z poleconych rozwiązań. Dzielę się wiedzą i doświadczeniem z osobami, które podjęły decyzje, o mądrym i skutecznym poszerzaniu swojego kapitału, przynoszącego regularne pasywne zyski przez lata. Dzięki Klubowi edukuję ich dalej, aby dotarli do założonego CELU.

Andrzej Spuła

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności