lederboard

Jak zostać szefem samego siebie? Maciej Mazurek „Zuch” w poznańskim Idea Hub

Według raportu DailyWeb, freelancerzy najbardziej cenią w swojej pracy niezależność i elastyczność, jednak boją się o stabilność zarobków i ciągłość zleceń[1]. O tym, jak wygląda dzień z życia „wolnego strzelca” i w jaki sposób pozyskiwać klientów, a także budować własną markę w mediach społecznościowych już 11 stycznia o godzinie 18:00, podczas warsztatów networkingowych w poznańskim Idea Hub, opowie Maciej Mazurek, freelancer, właściciel bloga Zuch.media.pl.

 

Elastyczność, rozwój w wybranym przez siebie kierunku czy swoboda działania – takie korzyści można uzyskać zaczynając pracę w wolnym zawodzie. Z drugiej strony: rezygnacja ze stałej pensji, praca nad własną marką czy nieustanna walka o klienta mogą skutecznie zniechęcić wiele osób do przejścia „na swoje”. Czy warto się tego obawiać? Czy możliwe jest zarabianie na własnej pasji i zachowanie przy tym młodzieńczego zapału? Co freelancerowi przynosi większe korzyści: prowadzenie własnych social mediów czy kontakty w życiu realnym? Na te pytania, podczas warsztatów networkingowych w Idea Hub przy ulicy Małe Garbary 9, odpowie Maciej Mazurek. Prelegent przybliży zgromadzonym swoją historię oraz doradzi jak skutecznie promować się w sieci i których praktyk unikać, gdy chcemy zostać freelancerem.

Maciej Mazurek jest twórcą bloga Zuch.media.pl, tworzy komercyjne komiksy, grafiki i loga. Zajmuje się również przygotowaniem tekstów do druku. Z jego usług korzystały takie marki jak Disney Polska, Danone czy Luxtorpeda.

Idea Hub to przestrzeń coworkingowa, w której można bezpłatnie popracować, napić się kawy czy wynająć salę konferencyjną na spotkanie z kontrahentem. Odwiedzający przestrzeń mają również szansę w spotkaniach networkingowych i warsztatach dotyczących przedsiębiorczości.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapisy prowadzone są pod linkiem https://293055-76.evenea.pl/ lub drogą mailową – garbary@ihub.pl.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności