lederboard

Józef Szmich uhonorowany tytułem „Innowacyjny Pracodawca”

Podczas tegorocznego XXXVI Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji założyciel firmy Delia Cosmetics Józef Szmich otrzymał wyjątkowy tytuł „Innowacyjny Pracodawca” nadawany przez Kapitułę Konkursów Innowacyjnych. Józef Szmich został doceniony za to, że od lat wspiera lokalne środowisko szkolne, będąc jednocześnie pomysłodawcą i partnerem najlepszego łódzkiego Technikum Automatyki i Robotyki. Realizując założenia „Innowacyjnego Pracodawcy”, Delia przyjmuje uczniów lokalnych szkół na praktyki zawodowe i staże, dzięki czemu młodzież może czerpać wartościową wiedzę i doświadczenie z firmy o ugruntowanej pozycji w Polsce i na świecie. Instytucje edukacyjne otrzymują również wsparcie finansowe od Delii, między innymi w zakresie organizowanych eventów szkołach czy zbiórek kierowanych na konkretne cele.

 

 

 

Podsumowania Ruchu Innowacyjnego w Edukacji to unikatowe przedsięwzięcie omawiające innowacje wytworzone w szkołach, uczelniach, instytucjach wspomagających procesy edukacyjne oraz firmach współpracujących z edukacją. W czasie każdej edycji wyróżnia się osoby twórcze, implementujące wartościowe modele edukacji.

Do tej pory szczególne tytuły w ramach Podsumowania otrzymali m.in.: Profesor Jerzy Bralczyk, Profesor Jan Miodek czy Kazimierz Tischner. Podczas tego wydarzenia ukazywani są autorzy procesów uczenia się poprzez wykonywanie projektów w grupach zadaniowych, nauczycieli tutorów, innowacyjnych pracodawców, badaczy rynku pracy oraz autorów szkół.

O opiekę medialną wydarzenia zadbała lokalna telewizja TOYA, TVP Odział w Łodzi oraz czasopisma, takie jak: Głos Nauczycielski czy Miesięczniki Kierowniczej Kadry Oświatowej.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Akceptuję zasady Polityki prywatności