lederboard

Julia Wieniawa, Karolina Malinowska, Maciej Zień oraz Jacob na otwarciu butiku CrossEyes


W środę, 17 maja br. duńska marka oprawek do okularów CrossEyes oficjalnie zadebiutowała na polskim rynku podczas otwarcia warszawskiego butiku w Warszawie. Wydarzenie przyciągnęło tłum gwiazd m.in. Macieja Zienia, Julię Wieniawę, Karolinę Malinowską, Laurę Matuszczyk, Jakuba ‘Jacoba’ Bartnika.

 

Marka CrossEyes to duńska sieć salonów optycznych założona w 2009 roku.  Od tego czasu  z powodzeniem rozwija się nie tylko w Dani, ale również Wielkiej Brytanii, czy Irlandii Północnej. Najważniejsze wartości charakteryzujące okulary CrossEyes to wyrafinowana prostota, minimalizm i oryginalny nordycki design. To produkty stworzone  z myślą o miłośnikach dodatków, które w niebanalny sposób podkreślają indywidualny styl i osobowość właściciela.

MAR_1661

W ofercie CrossEyes można znaleźć nie tylko oprawki do okularów korekcyjnych i zerowych, ale również okulary przeciwsłoneczne. Elementy wyróżniające produkty to użycie najwyższej jakości materiałów oraz niebanalne formy i wzory akcesoriów. Poza tym, naczelną zasadą producenta jest transparentna cena produktów nie zawierająca dodatkowych opłat. Klienta CrossEyes nie zaskakują żadne dodatkowe koszty, a okulary charakteryzuje zawsze ta sama, wysoka jakość.

MAR_1992

Bogatą ofertę marki zaprezentowano po raz pierwszy w Polsce podczas spotkania prasowego w najnowszym butiku marki, mieszczącego się przy ul. Inflanckiej 4B. Na wydarzenie przybyły znane osobistości ze świata mody, filmu i showbiznesu, które dumnie prezentowały swoje kreacje pozując na ściance. Podczas imprezy pojawili się projektanci Maciej Zień oraz Jakub ‘Jacob’ Bartnik, modelka Karolina Malinowska, aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa oraz blogerka Horkurs – Laura Matuszczyk.

MAR_2062

Podczas wydarzenia goście mieli możliwość skorzystania z ciekawej atrakcji, jaką była maszyna do tworzenia gifów, którą na tę okazję dostarczyła firma SHOT.ME

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności