Justyna Sawicka na Eurowizję!

Charyzmatyczna wokalistka – Justyna Sawicka lubi zaskakiwać. Dlatego jej najnowszy teledysk powstawał na jednej z Wysp Kanaryjskich – Fuerteventura. Nie tylko z tego powodu projekt ma zasięg europejski. Muzykę skomponowali szwedzcy producenci, a utwór Justyny został zgłoszony do Krajowych Eliminacji do Eurowizji. Szwedzkie kompozycje zajmują zwykle czołowe miejsca w konkursie.  Czy będzie tak i tym razem?

To już druga piosenka zrealizowana w ramach międzynarodowej współpracy. Pierwsza pt. „Siła” nawiązywała do kultowego polskiego filmu „Młode wilki”. Teledysk osiągnął ponad 200 tysięcy wyświetleń na YouTube, a o jego premierze głośno było w mediach.

Tekst do najnowszego singla pt. „Niezgoda” napisała Justyna wspólnie z Beatą Ejzenhart. Mocne słowa skierowane do mężczyzny przez silną kobietę zainspirowały ekipę do powstania teledysku w miejscu słynącym z pięknych krajobrazów, szerokich plaż i sprzyjającym     rozmyśleniom. Dzięki zaproszeniu Patronato de Turismo z Fuerteventura artystka może pochwalić się siedmiodniowym planem zdjęciowym.

Justyna Sawicka - Niezgoda, okladka singla

– Jeszcze nigdy na planie teledysku nie pracowałam tak długo, a jednocześnie tak wspaniale! Udało nam się połączyć przyjemne z pożytecznym, spędzając czas w Hotelu Sol Beach House Fuerteventura należącym do sieci Melia Resort & Spa, położonym przy zjawiskowej Lagunie Sotavento! Razem z ekipą  i moją najcudowniejszą na świecie wizażystką – Martą    Bybluk odwiedziliśmy najpiękniejsze miejsca na tej „szczęśliwej” wyspie. Podziwialiśmy czarną plażę w Ajuy, zachody słońca w La Pared, księżycowy krajobraz w Barranco de los Canarios, a także uprawialiśmy jogging w najwygodnieszych stylizacjach od Fuerte Action w miejscowości Morro Jable. – wspomina Justyna Sawicka.

Zobaczcie zapierające dech w piersiach zdjęcia z planu wykonane aparatami Olympus,  oświetlone dzięki pomocy Fomei Polska. Premiera teledysku będzie miała miejsce 13 lutego    w jedynej kanaryjskiej restauracji w Warszawie – Mojo Picon. Będą owoce morze, dużo  hiszpańskiej muzyki i walentynkowe nawiązania, a Justyna będzie z pewnością zachęcać, aby Polacy zakochali się w Fuerteventura, tak samo jak ona…

Posłuchaj utworu „Niezgoda” Justyny Sawickiej:

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności