lederboard

Kandydatki do tytułu Lwica Biznesu 2019, cz. 2

Są niezależne, ale podkreślają, że ich żywiołem jest współpraca z innymi ludźmi, ich zaletą jest przebojowość, lecz każda z nich jest przekonana, że bez empatii i wyczulenia na potrzeby innych, nie można osiągnąć sukcesu. Są kreatywne i inteligentne, ale świadome tego, że najlepszy pomysł potrafi wpaść do głowy podczas codziennych, nieraz banalnych czynności.

 

 

Kto taki? Kobiety biznesu, znane i te, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym świecie, twardo walczące z silną, nierzadko wyłącznie męską konkurencją oraz takie, które znalazły swoją niszę i niebanalny pomysł na firmę. Panie, które dzięki swej pasji znalazły pomysł na życie, dziewczyny, dla których priorytetem jest nie kończąca się praca nad sobą, nieustanne samodoskonalenie i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Kilka dni temu ruszyło głosowanie SMS-owe, które wyłoni 3 zwyciężczynie. Kolejne 20 „LWIC BIZNESU 2019” wybierze jury w skład którego wchodzi m.in. Jacek Santorski, Monika Zamachowska i Ilona Adamska.

Głosy możecie oddawać do 5 stycznia.

Lista Pań nominowanych do nagrody dostępna jest na stronie: 

https://www.atomsms.pl/app/module/sonda2.html?sonda=455&enc=utf&mode=TDBIX.46798&fbclid=IwAR3tg8G3OZJk8ZMFMLa0vWtK5sscdGEG9Bu0cemvSXVHBgVXh7iEnxcEuo0

 

KANDYDATKI DO TYTUŁU „LWICA BIZNESU 2019”, CZ. 2

 

1. Joanna Wojdat – Pokrzyk

Dyrektor ds. marketingu w firmie dietering.com Ukończyła studia magisterskie na kierunku politologia oraz podyplomową psychologię sprzedaży, planuje i prowadzi działania marketingowe firmy, odpowiada m.in za strategie sprzedażowe firmy, wprowadzenie nowych produktów na rynek, działania promocyjno-reklamowe oraz wizerunek firmy. Wiceprezes i współzałożyciel Fundacji Dietering, która promuje zdrowy aktywny styl życia oraz pomaga niepełnosprawnym dzieciom. Współzałożyciel Dietering- Group. Prywatnie, szczęśliwa mama 4 letniej Zosi i 6 letniej Lenki.
Firma dietering.com to pasja i doświadczenie zamknięte w pudełku. Zdrowe, profesjonalne diety przygotowane przez specjalistów z dziedziny dietetyki i żywienia. Wprowadzają, nowe, innowacyjne produkty oparte tylko i wyłącznie na naturalnych składnikach. Oferta dietering.com to nie tylko catering dietetyczny ale również zdrowy słoik, czy suplementy diety potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizmu.

Wraz z dietering.com zdobyła wiele prestiżowych nagród: Najlepsze diety 2016, Hit Konsumenta 2017, Hit Konsumenta 2018, Bestsellery Roku 2018, Lider wśród cateringów dietetycznych, Lider wśród naturalnych suplementów diety, Diamenty Kobiecego Biznesu, Kobiety-Kobietom, Ik Magazine Awards Women’s Prestige. Laureatka plebiscytu Lwice Biznesu 2017, Lwice Biznesu 2018. W życiu kieruje się zasadą ”Twój czas jest ograniczony, więc nie marnuj go na byciem kimś, kim nie jesteś.” – Steve Jobs.

 

2. Kamila Ziemann

Dyplomowany dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Praktyk w zmianach nawyków żywieniowych, pasjonatka zdrowej oraz prostej kuchni, od 8 lat właścicielka centrum dietetycznego EFEKT – gabinetów znajdujących się w Gdyni, Gdańsku, Sopocie oraz poradni on-line. Od 2015r organizatorka szkoleń dietetycznych, obecnie prowadząca szkolenia on-line: www.szkolenia.efektcentrum.pl. Pasjonują ją zagadnienia żywieniowe w zaburzeniach hormonalnych oraz związanych z dużą ilością stresu. Jest autorką wielu artykułów, ekspertem dietetyki na kilku portalach. Wraz z Wirtualną Polską prowadziła akcję „Zaskocz Figurą”. W wersji drukowanej jej teksty są obecne m.in. w specjalistycznym magazynie Food Forum. Uwielbia gotować i ponad 1000 potraw można znaleźć na www.fb.com/Efekt.Centrum.

Nie wyobraża sobie życia bez rodziny, pasji, zdrowia. Jako mama 4-letniej Zuzi i 2-letniej Hani zdaje sobie sprawę z tego, że przepisy w dietach muszą być proste i szybkie. Uprawia sport: trenuje crossfit, biega, jeździ na nartach, a od niedawna zaprzyjaźniła się z jogą i medytacją. Wciąż doskonali wiedzę oraz umiejętności z dietetyki.

Uczy nowego trybu życia, który w połączeniu z psychicznym wsparciem daje adekwatny do potrzeb model zdrowego i pełnego życia w równowadze fizycznej oraz psychicznej. Chce, by każdy podopieczny niezależnie od długości programu w którym uczestniczył stał się propagatorem racjonalnego odżywiania w swoim środowisku i co najważniejsze, by zarażał zdrowymi nawykami rodzinę, przyjaciół, znajomych w miejscu pracy.

Nagrody: Marka z Klasą – rok 2014 za sposób prowadzenia firmy oraz pierwsze miejsce Experta Dietetyki w ABCZdrowie – rok 2014, 2015 – za największą ilość docenionych przez pacjentów odpowiedzi.

 

3. Magdalena Depa-Muniak

Zrewolucjonizowała rynek usług dietetycznych. Działania prowadzone przez dietetyk Magdalenę nie mają sobie równych z uwagi na gigantyczną kompleksowość działań. W prowadzonej przez Magdalenę firmie – Apetyt na Zdrowie – Pacjent nie ma cienia szans na poddanie się dietetycznym wymówkom. Taki rezultat został osiągnięty dzięki wieloletniej obserwacji potrzeb osób zmagających się z dietą i stworzeniu na każdą z nich skutecznej odpowiedzi.

W roku 2011 powstała marka Apetyt na Zdrowie, koncentrując się na rozwoju gabinetu dietetycznego. Przebieg i skuteczność prowadzonych przez Magdalenę Depa-Muniak działań pozwolił na szybki rozwój firmy w postaci realizacji usług dietetycznego cateringu (2014r.). Już dwa lata później została podjęta decyzja o budowie nowej placówki firmy. Nowe miejsce umożliwia pracę zarówno gabinetom dietetycznym jak i cateringowi dietetycznemu obsługującemu każdego dnia tysiące zamówień dla Klientów indywidualnych jak również dietetycznego żywienia zbiorowego tj. szpitale czy placówki oświatowe.

Jest inicjatorką i wykonawcą start-upowego pomysłu podbijającego rynek dietetycznej gastronomii. Owy pomysł jeszcze zanim pojawił się na rynku stał się laureatem nagród i wyróżnień! Mowa o DIETDRIVE® – systemowi szybkiej obsługi indywidualnie zbilansowanych posiłków bez konieczności wychodzenia z samochodu. Opisywane rozwiązanie w połączeniu z Fit Restauracją rozpoczęło ekspansję franczyzową. Do roku 2022 powstanie 25 nowych placówek w kluczowych miejscowościach na mapie naszego kraju.

Każdego dnia walczy o jak najprężniejszy rozwój prowadzonej firmy. Firmy, której nadrzędnym celem jest pomoc innym w osiągnięciu i utrzymaniu rezultatów wagowych i zdrowotnych!

Nagrody i wyróżnienia:
1. Laureatka Lady Business Awards 2018. Gala organizowana przez Lady Business Club, Warszawa, listopad 2018
2. I miejsce w kategorii Innowacja Roku Franchising Awards, Targi Franczyza Expo PGE Narodowy Warszawa, marzec 2019r.
3. V miejsce w Konkursie Startup Award podczas Forum Innowacji, Tarnów, kwiecień 2019r.
4. Uczestnictwo wraz z Prezentacją Projektu „DIETdrive – Zdrowie na wyciągnięcie ręki” podczas XXIX Forum Ekonomicznego, Krynica, wrzesień 2019r.
5. Laureatka Małopolska Starup Rocket, wygrane uczestnictwo w Targach Nano Tech w Japonii, Tokio, styczeń 2020r.

 

4. Agnieszka Ramiączek

Wspólnik, dyrektor kreatywna w agencji eventowej, absolwentka wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Języka Rosyjskiego Biznesu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Od 10 lat doskonali swe umiejętności organizatorskie i przywódcze prowadząc własną działalność gospodarczą.

Jej firma dysponuje szerokim wachlarzem usług. Organizuje gale, bankiety, konferencje, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne, imprezy masowe. Jak mówi o sobie: – Kocham swoją pracę, podchodzę do niej z wielką pasją i ogromnym zaangażowaniem. Jestem perfekcjonistką, nie jest łatwo sprostać moim oczekiwaniom, a poprzeczkę podnoszę przede wszystkim sobie. Lubię obserwować efekty mojej pracy – jestem kreatywna, wymyślam scenariusze eventów, zadania, które później zrealizują setki osób. Gdy widzę, że coś zadziałało i efekty mej pracy stały się namacalne – to dla mnie ogromna, niemal dziecięca radość i źródło niebywałej satysfakcji. Jestem jednak przede wszystkim Kobietą, która wspiera Kobiety, Ambasadorką programu Sukces TO JA Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką. Jestem jak tsunami, którego nie da się powstrzymać i okiełznać. Jestem damą, czasem babą. Zrzędą, pierdołą, mimozą. Jestem silna, niezależna, twarda. Szalona, nieokiełznana, spontaniczna, bezpośrednia. Uwielbiam żartować ze wszystkiego, ale przede wszystkim z siebie. Walczę o swoje, potrafię iść pod wiatr, nigdy nie jestem oportunist(k)ą. Ale jednocześnie mam bardzo miękkie serce, łatwo się wzruszam, lubię pomagać i wspierać, podawać rękę tym, którzy tego potrzebują.

 

5. Agata Malec-Łupińska

Prezeska Marathon Partners Group, Liderka z ponad 25-letnim doświadczeniem w biznesie. W obszarze marketingu, sprzedaży, zarządzania zespołami oraz rekrutacji. Doświadczenie zdobywała w firmach reklamowych (Lighthouse), branży FMCG, doradztwa personalnego, w Fundacji Dziecięca Fantazja oraz firmie o profilu rozwojowym w randze Dyrektora Generalnego, jako Dyrektor Sprzedaży w firmie consutingowej TACK International. Prowadziła projekty doradczo rozwojowe dla firm z różnych branż osiągając wysokie rezultaty. Jest ekspertem w dziedzinie przywództwa, zarządzania zespołem, zarządzania działem sprzedaży oraz efektywności osobistej.

Obecnie jako udziałowiec i Prezes Zarządu w Marathon Partners Group (Consulting, Training) jest odpowiedzialna za kreowanie wizji, wdrażanie strategii funkcjonowania, rozwój wszystkich obszarów firmy oraz kierowanie zespołem. Jej bogate doświadczenie biznesowe pozwala zrozumieć złożone potrzeby klientów na wszystkich poziomach organizacji. W połączeniu ze zdolnością do przekazywania tych umiejętności wspiera klientów firmy w osiąganiu konkretnych wyników biznesowych poprzez projekty doradcze, coaching i mentoring.

Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu w WSHIP i doktorantką na SGH oraz certyfikowanym trenerem biznesu, coachem i mentorem. Akredytowana min. przez: Learning Center, Insights Discovery Licensed Practitioner, TACK Training International, Eagles Flights, European Training and Media Association, Extended Disc, Global Division International Consulting, Marathon Partners Group, PSYTECH International.

 

6. Agnieszka Witucka

Zawodowo ma wiele twarzy: dietetyka, coacha i specjalisty z zakresu psychodietetyki. Jest właścicielką gabinetów dietetyki & coachingu Klinika Dietetyka®. Tam buduje przyjazną pacjentom przestrzeń, pokazuje i pomaga skutecznie zmieniać nawyki żywieniowe, uczy i doradza jak przejść przez dietę i nie zwariować. Wspiera w drodze co celu, którym jest zmiana, nie kilogramy. Cały czas tworzy własne projekty takie jak Klinika Dietetyka & Goście, Klinika Dietetyka & Fit Drużyna, Moja Metamorfoza, 8. Dzień Tygodnia czy Kraina Kobiet Niezwykłych.

Prywatnie jest doskonale niedoskonałą mamą wspaniałej córki. Codziennie uczy się jak być dla niej wsparciem i nie zwariować. Po pierwszej nieudanej próbie i z piętnem skrzywdzonej kobiety, spotkała na swojej drodze mężczyznę, który zdobył jej serce. Jak mówi: – W codziennym życiu wspieramy się, szanując i zostawiając dla siebie własną przestrzeń. Tworzymy Rodzinę. Z zamiłowania do piękna i z pasji do Natury jestem „prawie biegaczką”, „prawie fotografką” i „prawie pisarką”. Przede wszystkim jednak jestem po to, by słuchać, wspierać, wyjaśniać, pomagać. By żyć. Najlepiej jak można dla siebie i dla innych. Chciałabym zostawić świat lepszy, niż go zastałam.

 

7. Anna Och

Ukończyła stacjonarne studia wyższe z tytułem magistra na wydziale Prawa i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego im. Jana Pawła II. Po studiach kontynuowała edukację na podyplomowych studiach z bankowości. Chcąc podnieść swoje kwalifikacje w obszarze managementu, w 2013 roku uzyskała certyfikację na poziomie C w International Project Management Association Polska (IPMA Polska), organizacji zrzeszającej i certyfikującej Project Managerów. Zawodowo spełnia się w obszarze marketingu, sprzedaży i managementu.

Odkąd pamięta, jej aktywność branżowa była związana z tymi obszarami. Obecnie prowadzi swoją firmę Royal Management. Jest sales partnerem w grupie Motiva. Z pasją rozwija także własną markę modową Aurora, gdzie jako dyrektor kreatywna tworzy unikatowe suknie wieczorowe. Chętnie wspiera działalność charytatywną i angażuje się w projekty filantropijne. Jej zainteresowania to projektowanie odzieży, kreowanie wizerunku, gra w golfa, taniec i sztuka. Na co dzień kieruje się maksymą, że kto chce szuka sposobu, kto nie chce – powodu. W końcu – zodiakalny ze niej Lew! Jej motto brzmi: „Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana”.

 

8. Anna Sulińska

Matka, żona, córka, macocha, siostra, przyjaciółka, sąsiadka, pańcia pieska o imieniu Laki. Autorka Tarota Synchronicznego: terapii interwencyjnej opartej o archetypy i symbole kart Tarota. Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Absolwentka „Fundamentals of Neuroscience: Neurons and Networks” Harvard University. Tłumaczka przysięgła języka angielskiego. Właścicielka firmy Biuro Tłumaczeń Przekład. Właścicielka portali: www.tarotanna.pl oraz www.tlumaczenia.warszawa.pl, a także funpage’a Tarot Synchroniczny na platformie facebook.

 

9. Blanka Pawłowska

Ekspert beauty i właścicielka Kliniki Młodości. Ukończyła Szkołę Wizażu i Charakteryzacji Filmowej oraz Psychologię Biznesu w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im. L. Koźmińskiego w Warszawie. Droga zawodowa jaką przebyła zaowocowała otworzeniem własnego salonu piękności. Nieustannie bierze udział w seminariach podczas targów Beauty Forum czy LNE, a także indywidualnych szkoleniach. Została również
członkiem Polskiego Stowarzyszenia Linergistek Elite. Makijaż permanentny to jej pasja. Swoją wiedzę nieustannie poszerza, uczestnicząc w najlepszych szkoleniach u mistrzów makijażu permanentnego i ucząc się od wybitnych linergistów z całego świata. Doszkalała się u takich nazwisk jak Sergiusz Osmański, Ewa Gil, Adrianna Wysocka czy Dominic Cruz. Dzięki temu, może oferować najwyższą jakość usług i najnowsze techniki pracy. Swój warsztat doskonaliła również uczestnicząc między innymi w takich szkoleniach jak: TIPMCC, I i II edycja World Beauty Congress Cosmeetology,
Fasion Brows, Naturalny Permanentny, Long Time Ligner.

Ukończyła kursy micropigmentacji medycznej, mikropigmentacji skóry głowy i mikropigmentacji brodawki sutkowej, dzięki czemu może oferować swoim klientkom szeroki zakres możliwości pigmentacyjnych. Od wielu lat wykonując makijaż permanentny codziennie na nowo odkrywa, jak ten niezwykły zawód ją pasjonuje. Współpracowała z agencjami modelek, z fotografami, agencjami reklamowymi, wykonywała makijaż aktorom w teatrze, uczestniczyła w sesjach zdjęciowych oraz organizowała liczne pokazy Od wielu lat pomaga również chorym pacjentom uwierzyć w siebie i odbudować ich radość życia. Zorganizowała wraz partnerem biznesowym projekt charytatywny „Życie na Tak”. Uczestniczy w projekcie „Motyle świadomości”, wspiera fundację „O mały włos” oraz indywidualnie pomaga pacjentom zrekonstruować brwi, włosy, rzęsy, czy brodawki sutkowe po przebytych chorobach.

Wśród swoich klientów stosuje kosmetykę holistyczną ponieważ uważa, że każdy z nas nosi piękno w sobie, ale nie zawsze potrafi je wydobyć, zauważyć czy podkreślić. Czasem drobna zmiana powoduje, że uśmiech klienta jest szeroki, a postawa bardzo dumna. Według niej piękno warto podkreślać subtelnie, nie zmieniając na siłę rysów twarzy. Jej ideą jest kompleksowe podejście do każdego klienta kierując go do specjalistów takich jak: lekarze medycyny estetycznej, kosmetolodzy, wizażyści, styliści, a także dietetycy czy trenerzy personalni. W Klinice obsługuje swoich klientów tak jak sama chciałabym zostać obsłużona, nieustannie pracując nad podnoszeniem jakości pracy.

 

10. Dorota Mejri

Trener biznesu, coach, psycholog, certyfikowany trener FRIS®. Zajmuje się wspieraniem firm i organizacji w doskonaleniu kompetencji kadry menedżerskiej. Od 20 lat prowadzi warsztaty i realizuje projekty doradcze z zakresu budowania zespołu, przywództwa, komunikacji menedżerskiej, zarządzania zmianą i efektywności osobistej oraz warsztaty doskonalące umiejętności komunikacyjne i interpersonalne. Uczestniczy w projektach optymalizujących procesy w firmach produkcyjnych, wspierając rozwój kompetencji miękkich ich liderów, bezpośrednio w trakcie pracy. Ekspert INFOR WIDEOAKADEMII HR. Publikuje dla miesięcznika Personel i Zarządzanie. Autorka książki „Mistrz, brygadzista, lider – szefowie pierwszej linii”.

Prowadzi własny projekt Akademia Menedżera Growth Zone, adresowany do wszystkich, którzy chcę rozwijać swoje kompetencje liderskie i interpersonalne. Członek grupy Experiential Educators Europe, w ramach której uczestniczy w wymianie wiedzy i doświadczenia, prowadząc warsztaty na terenie Europy. Praktyk zarządzania: w przeszłości zarządzała działem HR w prywatnej firmie budowlanej. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową www.growthzone.pl. Prywatnie miłośniczka wspinaczki, jazdy na rolkach, tańca oraz wędrówki z plecakiem.

 

11. Iwona Lis

Kosmetologia Stosowana na Wydziale Zdrowia Publicznego w Olsztyńskiej Szkole Wyższej im. J. Rusieckiego to pierwszy kierunek, który ukończyła. Kolejnym było Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Wydziale Europeistyki, Politologii i Dziennikarstwa w Ateneum Szkole Wyższej w Gdańsku. Ukończyła również Zarządzanie Zasobami Ludzkimi oraz Zarządzanie Biznesem na Wydziale Zarządzania na Uniwersytecie Łódzkim.
Swoją aktywność zawodową rozpoczęła w wieku dwudziestu lat. Porusza się przede wszystkim w obszarze sprzedaży i marketingu. Bardzo wcześnie piastowała stanowiska dyrektorskie i prezesowskie, bo jeszcze przed trzydziestką.

Trzy lata temu spełniła swoje kolejne zawodowe marzenie tworząc miejsce stworzone przez kobietę dla kobiet – Perfect Body Line, gdzie kobiety przechodzą wewnętrzne i zewnętrzne transformacje. Oprócz tego, wciąż związana jest z firmą MT i Fundacją FINE, gdzie pełni funkcję Dyrektora Sprzedaży i Marketingu.

W roku 2015 wygrała konkurs na Prezesa Zarządu Fundacji Instytutu Nowoczesnej Edukacji, którą podniosła z kryzysu i wspólnie udało się zrobić dużo dobrego – wdrożono wiele pożytecznych i cennych projektów.

 

12. Joanna Tatarata

Właścicielka salonu kosmetycznego Beauty Secrets studio w Lincoln. Kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem. Na co dzień pomaga kobietom i mężczyznom poczuć się zdrowiej, atrakcyjniej we własnym ciele wykonując zabiegi z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Promotorka zdrowego stylu życia. W co piątkowym live na Facebook Beauty Expert radzi ,dzieli się swoją wiedzą. Żona i mama dwójki dzieci.

Inwestorka w nieruchomości. Współorganizator spotkań Klubu Społeczności Polskich Inwestorów.

 

13.  Katarzyna Mikołajczyk

Właścicielka salonu Km Estate Med, dyplomowana masażystka, ekspert kosmetyki profesjonalnej. Specjalizuje się w masażu leczniczym, nowoczesnej regeneracji w zawodowym sporcie i terapii kobiet w ciąży. Kobieta ambitna, która nie osiada na laurach, tylko stawia na ciągły rozwój osobisty i zawodowy. Ukończyła wiele prestiżowych kursów, jednak cały czas kształci się, poszerza swoje kwalifikacje zawodowe i zdobywa nowe uprawnienia u boku wybitnych ekspertów.

Na co dzień pracuje z pacjentami skarżącymi się na dolegliwości fizyczne. Pomaga im znaleźć ukojenie w bólu, likwiduje ich ograniczenia ruchowe, a także ułatwia im wyjście z kontuzji i odnalezienie utraconej harmonii.

14. dr Klaudia Kałążna

Doradca biznesowy, coach, trener, wykładowca, doktor nauk humanistycznych, właścicielka firmy szkoleniowo – doradczej GroWings;

Uważna obserwatorka ludzkich zachowań, która jest uzależniona od czytania badań naukowych i odkrywania tajemnic ludzkiej osobowości. Zwolenniczka stosowania nauki w praktyce, przenoszenia na ziemię teorii, przekuwania wiedzy w działanie. Najpierw testuje na sobie, a dopiero potem na innych. Pomaga rozwijać efektywność osobistą opartą na praktykowaniu uważności, rozwijaniu silnej woli oraz odkrywaniu swoich wartości i mocnych stron.

Jest certyfikowaną konsultantką w zakresie narzędzia diagnozującego dominujące style zachowania – DISC (Certified Behavioral Consultant), narzędzia zarządzania konfliktem i zmianą TKI (Thomas-Kilmann Conflict Mode oraz Advanced Training in Conflict Management) oraz kwestionariusza wspomagającego budowanie zespołów Belbin Team Roles (Belbin Accredited Consultant). W swojej pracy stosuje także techniki treningu uważności oraz wykorzystywania neuroplastyczności w modelu HEAL Ricka Hansona (Professional Course in Positive Neuroplasticity).

W przeszłości naukowiec, w międzyczasie ekspert ds. marketingu i handlu międzynarodowego w firmach irlandzkich z branży lotniczej, żywnościowej oraz edukacyjnej, obecnie wspiera ludzi, którzy pragną zmiany w zakresie stylu życia, kariery lub własnego biznesu w tym, aby mogli rozwinąć skrzydła, dobrze ustawić nawigację i lecieć w odpowiednim kierunku.

Łączy wykształcenie i doświadczenie biznesowe z zamiłowaniem do odkrywania ludzkiego potencjału. Na co dzień mieszka w Dublinie, pracuje z klientami z różnych krajów i kultur.

 

15.  Magdalena Osińska-Wilińska 

Absolwentka prawniczych studiów doktoranckich Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk, prowadząca pracę badawczą w zakresie praw człowieka oraz wolności słowa i wykonywania zawodu adwokata. Wykładowca akademicki, prodziekan do spraw studenckich WSBMiR w Warszawie, prawnik i mediator w sprawach cywilnych i gospodarczych wpisana na listy stałych mediatorów sądowych stołecznych sądów okręgowych. Prezes Fundacji White Red i Dyrektor Europejskiego Instytutu Praw Człowieka, Procesualistyki i Karnistyki, członek Rady Fundacji „Korpus Kadetów RP”, członek Zespołu Prawnego Rzecznika Praw Doktoranta, członek Zespołu Prawnego Rady Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk, wspólnik – komandytariusz w adwokackiej spółce komandytowej Wiliński Legal z siedzibą w Warszawie, dyrektor departamentu sporów sądowych i upadłości Wiliński Legal sp. k.

Autorka licznych artykułów naukowych z zakresu praw człowieka, wolności słowa, etyki adwokackiej, prawa rodzinnego, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, prawa energetycznego, ochrony środowiska, procedury administracyjnej oraz cywilnej. Prelegent międzynarodowych i ogólnopolskich konferencji naukowych i sympozjów. Ceniony trener prawa i procedury administracyjnej, rachunkowości, praw człowieka, prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, zapobiegania przemocy w rodzinie, praw kobiet i prawa rosyjskiego. Wykładowca na szkoleniach dla praktyków największych przedsiębiorstw farmaceutycznych, medycznych, energetycznych jednostek samorządu terytorialnego, administracji publicznej, organizacji pozarządowych, a także dla służb mundurowych, pro – kuratorów i sędziów. Wysoko oceniana przez uczestników warsztatów, szkoleń i konferencji.

Absolwentka Wydziału Prawa, Prawa Kanonicznego i Administracji Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, absolwentka studiów „Prawo rosyjskie” Instytutu Prawniczego w Sankt Petersburgu, studiów podyplomowych „Podatki i rachunkowość” na KUL w Lublinie, studiów podyplomowych „Prawo spółek” na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych z zakresu mediacji gospodarczej.

 

*** Już jutro na naszym portalu przedstawimy kolejne panie nominowane do tytułu „LWICA BIZNESU 2019”.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności