lederboard

Kandydatki do tytułu Lwica Biznesu 2019, cz. 4

Są niezależne, ale podkreślają, że ich żywiołem jest współpraca z innymi ludźmi, ich zaletą jest przebojowość, lecz każda z nich jest przekonana, że bez empatii i wyczulenia na potrzeby innych, nie można osiągnąć sukcesu. Są kreatywne i inteligentne, ale świadome tego, że najlepszy pomysł potrafi wpaść do głowy podczas codziennych, nieraz banalnych czynności.

 

 

 

Kto taki? Kobiety biznesu, znane i te, które dopiero stawiają pierwsze kroki w tym świecie, twardo walczące z silną, nierzadko wyłącznie męską konkurencją oraz takie, które znalazły swoją niszę i niebanalny pomysł na firmę. Panie, które dzięki swej pasji znalazły pomysł na życie, dziewczyny, dla których priorytetem jest nie kończąca się praca nad sobą, nieustanne samodoskonalenie i ciągłe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Kilka dni temu ruszyło głosowanie SMS-owe, które wyłoni 3 zwyciężczynie. Kolejne 20 „LWIC BIZNESU 2019” wybierze jury w skład którego wchodzi m.in. Jacek Santorski, Monika Zamachowska i Ilona Adamska.

Głosy możecie oddawać do 5 stycznia.

Lista Pań nominowanych do nagrody dostępna jest na stronie: 

https://www.atomsms.pl/app/module/sonda2.html

 

KANDYDATKI DO TYTUŁU „LWICA BIZNESU 2019”, CZ. 4

 

1. Alina Roszczyńska

Agent ubezpieczeniowy, coach, mówca motywacyjny. Pracuje z przedsiębiorcami, z zarządami, m.in. kadrami menedżerskimi, lekarzami, prawnikami, a także z każdą osobą, której leży na sercu jej własne dobro i dobro najbliższych. Jej ideą od ponad 6 lat jest indywidualne projektowanie rozwiązań ubezpieczeniowych. Zajmuje się tematami sukcesji w firmach i rodzinach. Całą swoją energię wkłada w to, by jej klienci mogli „spać spokojnie” i być pewni, że oni i ich rodziny są prawidłowo finansowo zabezpieczeni na trudne i niespodziewane sytuacje losowe.

2. Lilianna Choromańska

Mama cudownego chłopca Alana. Od 10 lat na w branży gastronomicznej, prowadzi restauracje sushi. W styczniu wchodzi na rynek z ekskluzywną marką biżuteryjną Lacrime D’oro. W ludziach ceni szczerość i autentyczność. Uwielbia podróżować i gotować.

3. Agnieszka Gąsiorek

Twórczyni marki Abi Wings. Od ponad 10 lat w branży fashion. Z pasji do biżuterii dopełnia stylizację, ale jak sama twierdzi jej misją jest uzewnętrznienie piękna kobiet oraz ich wsparcie i motywowanie do samorealizacji. W osiąganiu zamierzonych celów pomaga jej wiedza z dziedziny socjologii oraz zdobyte wykształcenie na Akademii Obrony Narodowej z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Miłośniczka poezji, pisze wiersze poruszające sfery duchowe i życia codziennego. Wrażliwa na cierpienie drugiego człowieka, współorganizatorka akcji charytatywnych. Prywatnie, spełniona matka i żona.

4. Agnieszka Janisz

Właścicielka Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej KORONA działającego w Warszawie i na Śląsku. Kilka lat temu uruchomiła i rozwinęła Studio Kosmetologiczne oraz Klinikę Medycyny Estetycznej stawiające na naturalne piękno oraz odświeżenie naszego wyglądu – wszystko w oparciu o najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze metody leczenia. Z mężem zarządza kliniką zajmującą się diagnostyką i leczeniem chorób piersi – koncentrując się na każdym pacjencie w sposób maksymalnie indywidualny. Doskonale radzi sobie we wszystkich sferach swojego życia. Zawsze uśmiechnięta i zaangażowana we wszystkie powierzone zadania. Potrafi znaleźć balans pomiędzy życiem rodzinnym a zawodowym.

5. Agnieszka Pająk

Założycielka i Senior PR Manager w agencji My Way Media. Od ponad 12 lat zajmuje się zawodowo PR-em i mediami społecznościowymi dla biznesu, szkoli w tym zakresie i udziela porad w branżowych mediach. Pracowała jako PR Manager dla Mall Group należącej do grona największych galerii handlowych online w rejonie CEE, T-Mobile Nowe Horyzonty – Międzynarodowego Festiwalu Filmowego oraz w Grupie Allegro dla jednego z największych serwisów e-commerce w Polsce – Ceneo.pl. Przez wcześniejsze lata zdobywała szerokie doświadczenie z zakresu digital PR-u (w tym social media), pracując dla takich marek jak: Volkswagen Polska, Poczta Polska, Uroda Polska, Euro-Tax, ERIF, ZIBI czy Volkswagen Bank direct. W swoim portfolio ma także pracę dla Kreacja Pro Andrzeja Pągowskiego, Beaty Śniechowskiej – zwyciężczyni MasterChefa, Szymona Brodziaka, Katarzyny Bosackiej, Wings Properties, mPay czy Legimi.

Mieszkając w Wielkiej Brytanii tworzyła dział administracji Prime Time Recruitment oraz Nottingham Trent University. Jest współautorką raportu „Bezpieczeństwo i zaufanie – filary polskiego e-commerce”. Członkini Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Absolwentka Nauk Społecznych (spec. komunikowanie międzynarodowe), anglistyki oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej (spec. kontakty z mediami) na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiowała na Uniwersytecie Nova w Lizbonie i Uniwersytecie Georgia Southern w USA. Jest wykładowcą akademickim na Wyższej Szkole Bankowej (MBA Business Trends) oraz SWPS (social media). Wcześniej była opiekunem merytorycznym studiów E-commerce Manager i Nowoczesny Employer branding na Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu. Ma certyfikat Event Managera InMedia Polska oraz Social Selling Master Microsoft Polska.

6. Monika Patkowska

Absolwentka Wyższej Szkoły Oficerskiej im. T. Kościuszki we Wrocławiu. Na co dzień prowadzi własną firmę Patkowska Projekty. Działa głównie jako life coach i ktoś na wzór współczesnej „szeptuchy” – tej, która wie. Pracuje z energią czakr, wahadłem, planem duszy, runami i nie tylko. W wolnych chwilach pisze artykuły dla takich portali jak W męskim kręgu oraz Imperium kobiet. Od najmłodszych lat wspiera działalność na rzecz pomocy potrzebującym, w tym szczególnie zwierzętom. Już jako nastolatka czynnie wspierała działania na rzecz czworonogów choćby, tworząc zbiórki karmy dla Violetty Villas. Po latach o ich relacji wspomina nawet Iza Michewicz w drugiej części biografii Villas. Obecnie Monika Patkowska osiedliła się w jednej z malowniczych bieszczadzkich wiosek i tam w zgodzie z cyklem pór roku i w harmonii z naturą stara się wspomóc zwierzęta w potrzebie w tym dziko żyjące gatunki na przykład wspomagając działania Parku Ochrony Bieszczadzkiej Fauny. Ponadto działa jako wolontariusz na rzecz fundacji Pomarszczone Szczęście ratującej porzucone psy oraz w leskim schronisku „Wesoły kundelek”. Poza tym wskrzesza kultywowanie kultury dawnych Słowian szczególnie wśród kobiet poprzez warsztaty poświęcone tej tematyce. Swoją postawą stara się dawać wsparcie i przykład innym.

Wierzy w prawo przyciągania i fakt, że przyciągamy w życiu to, w co wierzymy. Sam rok 2019 był dla niej bardzo pozytywny pod względem gratyfikacji w związku z rozwojem działalności i działań na rzecz rozwoju duchowego człowieka: * Kobiecy Laur za działalność dobroczynną (Warszawa, 28.03.2019., nagroda magazynu Law Business Quality). * Diamenty Kobiecego biznesu 2019 – dyplom uznania: Za odwagę w podejmowaniu zawodowych wyzwań oraz wiarygodność marki (Warszawa, 11.10.2019, nagroda magazynu Law Business Quality). * Dyplom uznania: Za wspieranie kobiecych inicjatyw i udział w książce „Dziękuję Ci za… O relacjach matka – córka oraz blaskach i cieniach macierzyństwa” (Warszawa, 11.10.2019, nagroda magazynu Law Business Quality). * Statuetka: Diament Kobiecego Biznesu 2019, Nagroda za promowanie kultury dawnych Słowian (Warszawa, 11.10.2019, Law Business Quality – magazyn ludzi sukcesu). * Ill miejsce w konkursie SMS – Pierwsza edycja plebiscytu „Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019” organizowanego przez magazyn Imperium Kobiet.

7. Anna Pestilenz

Żona, mama trójki dzieci, właścicielka klimatycznego hotelu Szafir w Jastrzębiej Górze specjalizującego się w romantycznych pobytach dla par. Od 20 lat pracuje w branży turystycznej. Zaczynała od pracy u innych, poprzez wynajem pokoi, pensjonat, aż do budowy i prowadzenia własnego hotelu. Kobieta, która stawia na relacje w biznesie. Prezentuje najwyższy poziom moralny, etyczny i intelektualny. Rok temu zdobyła wiele nagród, a wśród nich tytuł Ambasadorki Marki z Klasą który odbiera jako zaszczyt i osobiste zobowiązanie, by tę klasę urzeczywistniać w standardach obsługi w hotelu Szafir. Jest wiceprezesem Towarzystwa Miłośników Jastrzębiej Góry, członkinią Lady Business Club i Pracodawców Pomorza. Wspiera również młode talenty.

Jej motto życiowe to słowa R.W. Emersona: „Śmiać się często i mocno kochać. Zdobyć szacunek ludzi inteligentnych i przywiązanie dzieci. Zasłużyć na uznanie uczciwych krytyków i znieść zdradę fałszywych przyjaciół. Cieszyć się pięknem. Znajdować w innych to, co najlepsze. Dawać siebie, nie oczekując nawet przez chwilę zapłaty. Uczynić świat trochę lepszym, zostawiając po sobie zdrowe dziecko, uratowaną duszę, kawałek wyplewionego ogrodu czy poprawę warunków społecznych. Bawić się oraz śmiać z entuzjazmem i śpiewać z zachwytu przez całe życie. Wiedzieć, że choć jeden człowiek mógł zaczerpnąć głębszego oddechu, bo żyliśmy. To znaczy odnieść sukces.”

8. Marzena Ramotowska

Ukończyła Zarządzanie i Marketing na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie oraz studia podyplomowe z Komunikacji i Kreowania Wizerunku Medialnego w Gdyni. Właścicielka sieci franczyzowej jednej z największych agencji ślubnych w Polsce „Ślubna Pracownia”, cenionej w branży ślubno – weselnej, przedsiębiorca od 2008 r. Certyfikowana Trenerka mentalna po Akademii Trenera Mentalnego Jakuba B. Bączka. Trenerka mentalna w zespole Mental Power Jakuba B. Bączka.

Ukończyła również Akademię Trenera Kamili Rowińskiej. W 2019 roku nominowana do nagrody „Sukces pisany szminką”. Perfekcjonistka z misją do tworzenia piękna i pomocy innym. Osoba pełna pasji, wrażliwa na potrzeby innych. Jest głęboko przekonana, że tylko balans na wszystkich płaszczyznach życia pozwala osiągnąć prawdziwe sukcesy i szczęście. W życiu lubi iść pod prąd, tworzyć nowe wizje i przecierać zamknięte dotąd szlaki. Jest przekonana, że jeśli można sobie coś wymarzyć, można też to zrobić. Zna to z autopsji. Pasjonatka rozwoju osobistego, podróży i jazdy konnej. Szczęśliwa żona i mama dwóch cudownych córek.

9. Marlena Rębelska-Dyguda

Radca prawny, specjalista od prawa rodzinnego, zajmuje się także sprawami karnymi i doradza w biznesie, właścicielka ADVancer Kancelaria Radcy Prawnego Marlena Rębelska-Dyguda www.eprawnik.waw.pl, założycielka biura coworkingowego ADVancer www.advancer.com.pl, autorka bloga www.mecenaska.net. Szczęśliwa kobieta i mama Konstancji.

10. Ewa Sidor

Licencjonowany kosmetolog, certyfikowany ekspert marki Dermalogica. Od ponad 9 lat spełnia swoją pasję , jaką jest kosmetologia estetyczna. Od roku studentka na kierunku Pielęgniarstwo. Te studia pozwalają jej zdobyć wiedzę na temat pielęgnacji skóry, zdrowia organizmu i możliwości dbania o siebie w 100%. Prowadzi własny gabinet Gabriel Salon Urody, organizuje cykliczne spotkania dla Kobiet, edukuje i przekazuje wiedzę dotyczącą zdrowia skóry i miłości do piękna.
4 lata temu otworzyła własny salon z Bielizną , stawiając przede wszystkim na profilaktykę raka piersi oraz profesjonalny dobór biustonosza.

11. Anna Sowa

Mama dwójki dzieci (Zosia 14 lat, Asia 7 lat). Od 16 lat szczęśliwa mężatka, pasjonatka nostalgicznej muzyki, podróży, dobrego filmu. Pasjonatka słodkich wypieków, cukiernik samouk. Osoba pełna pozytywnej energii, która bezinteresownie dzieli się swoją pasją z innymi. Cztery lata temu porzuciła pracę na etacie i założyła własną firmę Pracownię Tortów Artystycznych Sowy Słodki Świat, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Prawdziwy społecznik, kobieta rozumiejąca innych i kochająca ludzi, wyznająca zasadę „Życie to echo; Co wysyłasz – wraca; Co siejesz – zbierasz; Co dajesz – dostajesz; To, co widzisz w innych – istnieje w tobie”. Zdobywczyni statuetki Osobowość roku 2019, Orłów Cukiernictwa 2018, wyróżniona jako Przedsiębiorca Odpowiedzialny Społecznie 2017, zdobywczyni Lidera na Legionowskim Rynku Pracy, nagrodzona statuetką za wspieranie kobiecych biznesów.

12. Anna Suska

Właścicielka Excellencevale, międzynarodowy trener biznesu, autorka książek.

13. Magdalena Szewczuk

Dyrektor sprzedaży z ponad 18-letnim doświadczeniem w budowaniu sieci sprzedaży i zarządzaniu zespołem. Jako Diamentowy Dyrektor Generalny Betterware organizuje pracę setek osób w Polsce i za granicą, stawiając na ich indywidualny rozwój w zakresie kariery oraz życia osobistego. Praktyk Time Line Therapy, NLP i Trener biznesu. Sama rozwijała się pod kierunkiem top trenerów jak Tony Robbins, Jack Canfield, Robert Cialdini, T.Harv Eker, Mariusz Szuba i Aleksander Sienkiewicz. Prowadzi szkolenia i warsztaty, od lat wspierając poszerzanie kompetencji w zakresie sprzedaży, rekrutacji czy motywacji. W swoim życiu stawia sobie poprzeczkę bardzo wysoko i jest w 100% zaangażowana we wszystkie swoje projekty.

Koordynuje jedną z największych struktur sprzedażowych w kraju. Projektuje i wdraża procesy skutecznej rekrutacji, by następnie z powodzeniem pełnić rolę managera, trenera oraz mentora. W trakcie dotychczasowej kariery nauczyła się, że najlepsze efekty przynosi działanie z pasją. Dlatego na co dzień inspiruje i zachęca kobiety do spełniania marzeń – właśnie to daje jej najwięcej satysfakcji. Pomaga im budować pewność siebie, rozwijać kreatywność i realizować własny potencjał, a wszystko po to, by mogły żyć pełnią życia.

Organizuje wydarzenia dla kobiet, buduje Klub kobiet przedsiębiorczych. Cały czas również szuka kobiet, które chcą od życia czegoś więcej. Szukają możliwości, są otwarte i gotowe podjąć zupełnie nowe działania. Nabywane od 2002 r. doświadczenie pozwalają jej łączyć wiedzę z kreatywnością w prowadzeniu własnego biznesu. Charyzmatyczna Liderka, CEO Czerwonej Szpilki, Event manager, Lwica Biznesu 2017, Laureatka plebiscytu Gazety Wrocławskiej „Osobowość Roku 2017”.

14. Kate Turlik

Międzynarodowa Mistrzyni Makijażu Permanentnego, Phi Brows Artist, trener oraz właścicielka akredytowanej i prestiżowej Akademi PMU, oferującej szkolenia dla początkujących i specjalistów. Specjalizuje się w pigmentacji manualnej, brwiach ombre oraz pigmentacji ust i oczu. Posiada 18 lat doświadczenia w branży beauty, którym chętnie dzieli się ze swoimi studentami. Regularnie uczestniczy w szkoleniach, sympozjach i kongresach makijażu permanentnego na całym świecie.

Ponadto właściciel luksusowej marki kosmetyków Kate Tiu Secret Of Beauty, która wychodzi na przeciw wysokich wymagań klientów, dostarczając wysokiej jakości produkty, w 100% organiczne i naturalne.

„Pasja, artyzm i pokora to główne wartości w makijażu permanentnym.”

15. Beata Wituń

Matka, wariatka, właścicielka sieci gabinetów modelowania Sylwetki Body Evolution. Jak mówi o sobie: – Postawiłam wszystko na jedną kartę , wyszłam ze strefy komfortu, porzuciłam pracę w korporacji i zaczęłam tworzyć swoje miejsce na ziemi. Otworzyłam pierwszy gabinet Body Evolution w Legionowie, gdzie wspierałam i nadal wspieram kobiety w walce o wymarzoną sylwetkę. Obecnie pomagam kobietom takim jak ja, poszukującym swojej drogi, które chcą coś zmienić w swoim życiu, otwierać, a później również prowadzić gabinety modelowania sylwetki na terenie całej Polski. Moja marka zdobyła Laur Konsumenta 2019, a ostatnio nagrodę Kobieca Marka Roku 2019.

Prywatnie mama dwóch wspaniałych, charakternych córek. Miłośniczka gór i nart, szukająca równowagi na łonie natury i w jodze, w wolnej chwili czytająca kryminały.

16. Renata Wozba

Prezes T2S Group Sp. z o.o., wiceprezes T2S Solutions Sp. z o.o., założycielka REEWO. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego i Zarządzania Marką w Kolegium Gospodarki Światowej Szkoły Głównej Handlowej oraz Zarządzania Kryzysowego Akademii Sztuki Wojennej. Ma 20-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji CSR, Public Affairs oraz zarządzania kryzysem, w tym również w mediach. Swoją drogę zawodową zaczynała jako dziennikarz informacyjny i publicystyczny. Następnie ścieżkę zawodową ukierunkowała w obszarze public raltions, public afffairs oraz zarządzania kryzysem.

Pracowała na kierowniczych stanowiskach dla spółek w sektorze finansowym, odzieżowym, nieruchomości komercyjnych, telekomunikacyjnym, prawniczych, medycznym. Była również niezależnym ekspertem zarządów i rad nadzorczych firm, które swoją działalność rozszerzały na rynki zagraniczne, w tym rynki wschodnie. Jest współtwórczynią sukcesu wielu produktów na rynku, w tym również o profilu premium. Doradzała również w obszarze marketingu politycznego. Brała udział w projektach, które wymagały wsparcia z dziedziny public affairs przy współpracy sektora prywatnego z sektorem publicznym, w tym władzami miast.

Autorka licznych publikacji prasowych oraz szkoleń. Jest współtwórczyniom wielu, znaczących na międzynarodowym rynku programów CSR. Ostatnia kampania społeczna jej autorstwa #STOPRASIZMOWIWPRACY spotkała się z dużym uznaniem w oczach opinii publicznej. W obszarze swojej specjalizacji zawodowej jest ekspertką prestiżowego Forbes’a.

Zasiada w Radzie Programowej Kongresu Kobiet, największego i najsilniejszego ruchu społecznego aktywizującego kobiety w Polsce społecznie i politycznie, a także w Radzie Programowej Forum Kobiet w Infrastrukturze i Transporcie. Laureatka Diamentu Kobiecego Biznesu 2017. Kobiety Sukcesu 2018.

17. Paulina Woźniak

Bizneswoman, CEO firmy technologicznej Coders House. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, pasjonatka branży IT i technologii blockchain. Prywatnie spełniona mama, miłośniczka psychologii i sportu.

18. Aneta Załęcka

Fryzjerka, stylistka, zakochana w tym, co robi, już od najmłodszych lat. Jej Atelier Fryzjerskie Anett w Skarżysku-Kamiennej to dla niej „pasjobiznes”, czyli połączenie pasji i biznesu. W chwilach wolnych od dokonywania przemian na głowach i w głowach staje przed paletą lub obiektywem. Malarstwo i fotografia to jej pasje, które są też inspiracją dla pracy zawodowej. Swojej aktywności nie ogranicza do strzyżenia – organizuje wystawy, eventy modowe oraz spotkania. Jej wzorem do naśladowania jest Marilyn Monroe. Laureatka nagrody Marka Społecznie Odpowiedzialna 2019 przyznanej przez magazyn Imperium Kobiet.

19. Marzena Ewa Zdolska

Właścicielka Agencji Kreatywnej Clever Media, pomysłodawczyni i organizatorka trzech edycji Dolnośląskiego Forum Business & Motivation. Certified International Professional Trainer® (CIPT®). Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, Wydział Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. Wielokrotnie nagradzana za swoją działalność w biznesie, wcześniej przez kilkanaście lat realizowała swoje pasje jako dziennikarka, za co w 2008 z rąk Piotra Najsztuba została nagrodzona I miejscem w plebiscycie Stowarzyszenia Gazet Lokalnych Local Press za cykl artykułów o życiu osób niepełnosprawnych. Topowa trenerka z zakresu rozwoju osobistego, marketingu i budowania marki. Odkąd konsekwentnie realizuje swój własny przepis na sukces, rok rocznie nagradzana jest za kolejne inicjatywy.
2016:
II miejsce w Plebiscycie Gospodarczym Smoki Biznesu – Najlepsze Przedsiębiorstwo Roku
II miejsce – „Forum Kobiet Przedsiębiorczych” – Kobieta Przedsiębiorcza Roku
III miejsce w Plebiscycie Gospodarczym Sudeckie Kryształy dla Najlepszej Imprezy Promującej Region za l edycję Dolnośląskiego Forum
2017:
II miejsce – Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2017
III miejsce – Plebiscyt Gospodarczy „Kobiece Twarze” w kategorii Profesjonalistki w Małych i Średnich Przedsiębiorstwach
2018:
Nadano jej prestiżowy tytuł: Kobieta biznesu roku 2018 – Urząd Miasta w Dzierżoniowie
2019:
Diament Kobiecego Biznesu

Prywatnie zakochana w swoim Synku Filipie Mama, wielka fanka piłki nożnej. Jej wielkim marzeniem jest mieszkanie w jej ukochanych krajach jednocześnie, po kilka miesięcy w roku, w Polsce, Anglii i Hiszpanii. Współautorka książek: „Królowe Strategii”, „Popraw Koronę i idź po swoje”, „Doskonale Niedoskonali”, „Dziękuję Ci za…”.

20. Marzena Żuławnik

Inspiratorka Kobiet. Ekspertka w przełamywaniu strachów i lęków związanych z osiąganiem celów. Pomysłodawczyni, organizatorka i prelegentka warsztatów motywacyjnych z zakresu rozwoju osobistego dla Polek z Wielkiej Brytanii. Inicjatorka ‘”Śniadań i Kolacji dla Kobiet, które pragną od życia więcej”. Autorka i wydawca książki „Popraw koronę i idź po swoje’’. Pasjonatka rozwoju osobistego, stale pogłębiająca wiedzę w tym zakresie na różnego rodzaju szkoleniach w Anglii i w Polsce. Obecnie zdobywa wiedzę i kompetencje profesjonalnego coacha ICF. Pomaga kobietom nastawionym na rozwój świadomie realizować marzenia. Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie rozwija swoją działalność biznesową, a jednocześnie jest pracującą na etacie mamą Lily i partnerką Paula.

21. Urszula Dąbrowska Czapkiewicz

 

Prezes Fundacji 3-4-Start z Krakowa. Kobieta o gołębim sercu i wielkiej charyzmie. Mama dwóch córek Klaudii i Aleksandry działających również charytatywnie i babcia Martynki i Oliwiera. Działa na rzecz osób w potrzebie jako Prezes Fundacji NON PROFIT. Pomaga potrzebującym, dotkniętym przez los wszelakimi trudnościami – zdrowotnymi, rodzinnymi, ekonomicznymi, psychologicznymi. Dokonuje rzeczy pozornie niemożliwych, działając na szeroką skalę i nie ustając w wysiłkach, by pomóc tym, którzy sami nie mogą, lub nie potrafią sobie pomóc. Motywuje do działania także innych, pozyskując licznych wolontariuszy i sympatyków Fundacji, wierząc w zasadę, że dobro mnoży się, gdy się je dzieli.

Drobna, ciągle młoda duchem kobieta o wielkim sercu, pełna pomysłów i werwy. Ma charyzmę i zdolności przywódcze. Jak nikt inny potrafi obudzić w ludziach odruchy dobroci i zainspirować ich do działania.Jej doświadczenie dyrektorskie i managerskie w pełni potwierdzają jej zdolności kierowania fundacją i dają pewność powodzenia tej misji. Skromność, miła aparycja i poczucie humoru dają jej atrybuty dominacji wśród ludzi.

W ramach Fundacji zorganizowała wiele Akcji jak:
– Kampania Społeczna „Za zamkniętymi drzwiami” – STOP PRZEMOCY PSYCHICZNEJ I EKONOMICZNEJ (akcja od 2018 r i trwająca nadal z Ambasadorką Bellą Paris)
– Cykliczne Akcje „Kobiety dla kobiety-Zmień siebie daj siebie „- bezpłatne, długoterminowe metamorfozy dla potrzebujących kobiet wraz z Ambasadorami Akcji Tomaszem Jacykowem , Karoliną Chapko, Anną Jaworską, Anną Chomiak i wieloma wolontariuszami i blogerkami
– Badamy się razem Ona i On – dotycząca profilaktyki zdrowia : cytologicznej i PSA

Nagrodzona w tym roku tytułem Lidera Zmian przez Centrum Obywatelskie w Krakowie, organizuje właśnie III Krakowską i IV Śląską Akcję „Kobiety dla kobiety” w 2020 r. Działaczka na rzecz ochrony zdrowia , Partnerka w projektach „Razem dla Zdrowia” Fundacji MY PACJENCI i „Polska to chory kraj „Naczelnej Izby Lekarskiej

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności