Kapitalna dieta – kapitalny efekt!

Zapomnij o „dietach – cud”, efekcie jo-jo i wyciskaniu siódmych potów na siłowni. Dzięki Kapitalnej diecie, rekomendowanej przez gwiazdy szybko i skutecznie wypracujesz zgrabną sylwetkę!

 

Każdy, kto próbował zgubić zbędne kilogramy doskonale wie, jak trudna i pełna wyrzeczeń jest ta walka. Niektóre osoby, by schudnąć próbują zachwalanych w reklamach tabletek czy herbatek, które w praktyce okazują się nieskuteczne. Bywa i tak, że mimo intensywnych treningów i rygorystycznego przestrzegania diety, długo nie dostrzegamy jakichkolwiek efektów, szybko się zniechęcamy i pozwalamy, by dopadł nas efekt jo-jo. Jak nie dopuścić do popełnienia tych błędów, a tym samym szybko i skutecznie pozbyć się niechcianych kilogramów? Kluczem do sukcesu jest nie tyle modna, co odpowiednio dobrana do naszych indywidualnych potrzeb dieta, która dostarczy nam wszelkich niezbędnych składników odżywczych i sprawi, że nasz organizm szybko zacznie spalać tłuszcz. Wszystkie te zadanie spełnia Kapitalna dieta pudełkowa:

– W procesie odchudzania czasem kierujemy się modą na jakąś dietę, zapominając, że odchudzanie będzie skuteczne tylko wtedy, jeżeli dopasujemy menu do potrzeb naszego organizmu. Wychodząc z tego założenia nie skupialiśmy się tylko na dobrym wyliczeniu kalorii, ale także na idealnym zbilansowaniu wartości odżywczych, które mają podstawowy wpływ na osiągnięcie zamierzonego celu Dlatego przy układaniu Kapitalnej diety pracuje trener personalny. Wierzymy, że to nie tylko dieta – to także styl życia, dzięki któremu możemy czuć się fit! – podkreśla Daniel Wrocławek, pomysłodawca diety.

22016611_1453976027973671_1690440602_n

By osiągnąć sukces, sama dieta może nie wystarczyć, w procesie odchudzania ważna jest również aktywność fizyczna oraz wsparcie i zrozumienie otoczenia, które pomoże dotrzeć do celu nawet, gdy dopadnie nas kryzys. Dlatego Daniel Wrocławek organizuje również profesjonalne obozy kondycyjne, które w kompleksowy sposób pomogą przygotować organizm do diety. Organizowane raz na kwartał spotkania sprawią, że odchudzanie będzie nie tylko bezpieczne, ale i skuteczne!

Warto podkreślić, że wszystkie posiłki przygotowuje warszawska restauracja o 15-letniej tradycji, Karpielówka – to najlepsza gwarancja, że zawiezione do waszego domu czy biura potrawy są nie tylko smaczne, zdrowe, ale też pyszne! Nic dziwnego, że firmie zaufały gwiazdy – z Tomkiem Lubertem i Ewą Lubert, znaną z nienagannej sylwetki, na czele!

Nie trać czasu na „diety-cud”, reklamowane tabletki czy ostre treningi. Wypróbuj Kapitalnej diety – idealnie dopasowanej do twoich potrzeb!

O kapitalnej diecie: www.kapitalnadieta.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności