lederboard

Karnawałowe kreacje od Muses


Cekinowe kreacje biją w tym roku rekordy popularności. Trend ten bez wątpienia trwa już kolejny karnawałowy sezon. Na co postawić w czasie karnawałowych imprez?! Na wyśmienitą zabawę i olśniewające kreacje od MUSES, które przyprawią o zawrót głowy!

Sylwester i cały okres karnawału to czas, w którym nie ma miejsca na skromność. W tym okresie można pozwolić sobie na szaleństwo i dosłownie „zabłyszczeć”. Trend na cekin prezentowali na pokazach wielcy kreatorzy mody, m.in. Valentino oraz Dolce Gabbana. Dlatego nie mogło ich zabraknąć również i w MUSES.

W zależności od upodobań, Panie mogą wybrać kreacje wykonane wyłącznie z materiału pokrytego cekinami lub ozdobione jedynie cekinowymi aplikacjami. Ma być bogato i błyszcząco!

222

MUSES na ten wyjątkowy czas przygotowała we współpracy z jednym z najbardziej znanych i cenionych stylistów – Bartłomiejem Indyką, limitowaną kolekcję kreacji karnawałowych MUSES by Bartek Indyka.

W ofercie pojawią się cekinowe złote suknie wieczorowe, nieco krótsze sukienki z kolorowych cekinów, asymetryczne spódnice z cekinowym przodem w kolorze złota i czerni, a także komplety top i spódniczka ze wstawkami cekinowymi oraz dla Pań o nieco pełniejszych kształtach tuniki z finezyjnym kołnierzem z czarnych cekinów. Każda z Pań na pewno znajdzie coś dla siebie!

2

Dopełnieniem współpracy Indyki z MUSES była przepiękna sesja zdjęciowa wykonana w słonecznej Barcelonie. Zdjęcia wykonał Maciej Nowak, odpowiedzialny również za kampanię casualową MUSES.

Kreacje można nabyć w butiku online MUSES: www.muses.pl/butik

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności