lederboard

Karolina Malinowska i Olivier Janiak twarzami zapachu AVON ALPHA


We wtorek na dachu warszawskiego klubu The View odbyła się prezentacja nowego zapachu marki AVON – ALPHA. Jego ambasadorami zostało najbardziej charyzmatyczne małżeństwo polskiego show biznesu – Karolina Malinowska i Olivier Janiak. „Razem możemy wszystko” – to myśl którą się kierują –  są nowoczesną, idealnie uzupełniająca się parą silnych osobowości. Osobno odnieśli w świecie już wiele sukcesów, jednak gdy pracują razem, zwracają ogromną uwagę publiczności. Teraz zostali ambasadorami nowych zapachów AVON ALPHA. Perfumy podkreślają silną osobowość i inspirują, żeby żyć pełnią życia.

   

Modelka i dziennikarka Karolina Malinowska jest przez wielu uważana za wzór współczesnej kobiety – ambitna, a przy tym pełna wyjątkowego wdzięku, jej mąż – Olivier Janiak, dziennikarz i prezenter to również człowiek sukcesu, czarujący, a przy tym wyrafinowany. W kampanii nowych perfum AVON ALPHA Karolina i Olivier prezentują się jako para magnetyzujących osobowości, która doskonale odnajduje się w wielkomiejskim życiu. Właśnie dla takich osób powstały nowe zapachy od AVON. Są to kompozycje dla Niej i dla Niego, akcentujące silne oblicza dwóch połówek fascynującego związku.

2016-06-21 Avon Alpha

– Nowoczesna i seksowna kobieta to osoba, która potrafi z subtelną równowagą manifestować swoją ultra kobiecość, naturalny urok i siłę charakteru, tak jak Karolina – stwierdził Oliver Janiak.

– Jego pasja do życia pełną piersią zafascynowała mnie już w momencie, w którym się poznaliśmy. Spontaniczny, a przy tym wyrafinowany, z silną, magnetyzującą osobowością i wyjątkowo czuły – taki jest mój mężczyzna Alfa – dodała Karolina Malinowska.

W kolekcji AVON ALPHA można znaleźć doskonale uzupełniające się zapachy – orientalno-owocowy dla Niej oraz wyrazistą kompozycję drzewno-orientalną dla Niego. Kolekcję AVON ALPHA można zamówić u Konsultantek AVON, kupić  poprzez stronę www.avon.pl lub w sklepie AVON Studio w warszawskich Złotych Tarasach.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności