lederboard

Każdy koniec zawsze jest nowym początkiem

6 lat na rynku wydawniczym, setki inspirujących wywiadów z ludźmi sukcesu, topowe nazwiska gwiazd i trenerów biznesu, którzy zgodzili się na rozmowę (wśród nich m.in.: Stanisław Soyka, Katarzyna Bonda, Teresa Rosati, Jacek Santorski, dr Mateusz Grzesiak, Jakub B. Bączek, dr Irena Eris). Drukowana wersja Law Business Quality odchodzi do lamusa, ale sam tytuł z pewnością nie. Przenosi się do on-line’u.

 

 

 

–  1 lutego 2021 wydanie papierowe naszego magazynu przestaje istnieć. Dziś oficjalnie zamykam swój tytuł, ciesząc się równocześnie z ukazania się ostatniego, urodzinowego, a zarazem pożegnalnego, numeru. – mówi Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna tytułu. – Pandemia sprawiła, że życie przeniosło się do sieci, a czytelnicy coraz rzadziej sięgają po drukowane wydania swoich ulubionych tytułów. Z miesiąca na miesiąc notujemy coraz większe zainteresowanie naszym portalem magazynlbq.pl, który rozwijaliśmy równolegle wraz z wydaniem papierowym. Mamy naprawdę świetne statystyki i chcemy skupić się na dalszym rozwoju tego cenionego już przez ludzi ze świata biznesu serwisu. Chcemy budować markę LAW BUSINESS QUALITY w Internecie – dodaje.

Urodzinowe wydanie pisma, które dziś opuszcza drukarnię, a w ciągu kilku dni ukaże się w sprzedaży w sieci Empik (stacjonarnie w stolicy; w całej Polsce on-line na Empik.com oraz w formie ebooka na Publio.pl), doczekało się dwóch okładek. Na jednej z nich goszczą czytelniczki magazynu związane od lat z tytułem: Dorota Macioch-Kowalska, Anna Szałapska, Monika Mularska-Kucharek, Agnieszka Zydroń, Edyta Dobrzańska, Justyna Gabrukiewicz. Na drugiej znany trener, mistrz świata w sylwetce atletycznej 2019 Leszek Klimas wraz ze swoim podopiecznym Hubertem, który pod jego skrzydłami schudł 40 kilogramów. Za zdjęcia okładkowe odpowiadają Dorota Czoch i Marta Balicka.

–  Sesja z udziałem kobiet sukcesu jest pierwszą w historii naszego tytułu tego typu wspólną sesją. Nigdy wcześniej nie organizowaliśmy takich kampanii. Chciałam, aby ostatni numer był inny niż wszystkie. Był wyjątkowy. I pokazywał niesamowitą siłę kobiet – wyjaśnia Ilona Adamska.

–  Dziękuję redaktor naczelnej magazynu Law Business Quality, która zaprosiła mnie do tej sesji, za niezapomnianą przygodę na planie. Wraz z pozostałymi dziewczynami, które wzięły udział w zdjęciach, chciałyśmy pokazać, że mamy wielką moc. Że kobiety są silne, uparcie dążą do swoich wymarzonych celów i z sukcesem je osiągają. Najważniejsze jednak jest to, aby znaleźć się w odpowiednim miejscu, w odpowiednim czasie i z odpowiednimi ludźmi. A takimi są na pewno dziewczyny, które skupia wokół siebie magazyn Law Business Quality – mówi jedna z bohaterek okładki Dorota Macioch-Kowalska, właścicielka Centrum Pięknego Ciała FIGURA w Ciechanowie.

– Każdy projekt wydawnictwa I.D.MEDIA, w którym brałam do tej pory udział, był udany, dlatego gdy tylko dostałam zaproszenie od Ilony Adamskiej do udziału w sesji, nie wahałam się ani chwili. To był wspaniały czas spędzony w gronie silnych, znających swoją wartość, pewnych siebie kobiet sukcesu. Kobiet, którymi warto się otaczać i inspirować. Jestem dumna, że mogę być częścią tak pięknej sesji. Choć magazyn drukowany przestaje istnieć i coś się kończy, to na pewno nie kończy się moja współpraca z Iloną Adamską i jej wydawnictwem. Na pewno będę zaglądać na stronę internetową magazynu, bo wiem, że znajdę na niej inspirujące artykuły, porady, a przede wszystkim wywiady z ludźmi, którzy mogą stanowić dla mnie niesamowitą inspirację – dodaje Justyna Gabrukiewicz, właścicielka Elixir Clinic w Gdyni.

W urodzinowym wydaniu LAW BUSINESS QUALITY znajdziemy wywiady z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, m.in. z Katarzyną Cerekwicką czy Alicją Węgorzewską. O swoich pasjach i biznesach opowiadają także członkinie Europejskiego Klubu Kobiet Biznesu.

– Dziękuję w tym momencie wszystkim reklamodawcom, partnerom biznesowym, gwiazdom i ludziom biznesu, którzy udzielali nam wywiadów, kancelariom prawnym i trenerom za inspirujące artykuły poradnikowe a także osobom, które tworzyły ze mną przez te wszystkie lata mój magazyn, w szczególności Ani Gardyniak, Annie Nowak, Marioli Będkowskiej i Wojtkowi Maciejczykowi (który pomógł mi złożyć ostatnie wydanie). Bez Was nie byłoby tego pisma. Generalnie jestem za tym, żeby być mistrzem zmian. Żeby się ich nie bać. Żeby umieć dostosować się do nowej rzeczywistości. Bo „zmiany przyjdą na pewno, lecz nie wtedy, kiedy się na nie czeka”. Dzięki zmianom się rozwijamy, świat idzie do przodu. Momentem, który zdecydował, że podjęłam ostateczną decyzję o zamknięciu wersji drukowanej LBQ, była rozmowa z wydawcą i redaktor naczelną magazynu Miasto Kobiet Anetą Pondo, która na Kongresie Kobiecej Przedsiębiorczości w Wieliczce we wrześniu 2020 roku powiedziała mi, że po 10 latach zamyka swój magazyn. Pandemia przyspieszyła i ułatwiła nam obu podjęcie ostatecznej decyzji. Obie skupiamy się już na nowych projektach. Ja rozwijam Europejski Klub Kobiet Biznesu, sześć serwisów WWW. Rozpoczęłam także konsultacje mentoringowe dla kobiet, które potrzebują wsparcia i kopa do działania – wyjaśnia Ilona Adamska.

Zapraszamy na stronę www.magazynlbq.pl, a od środy do sieci Empik po ostatnie wydanie LAW BUSINESS QUALITY.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności