lederboard

Klinika Korona z kolejnym wyróżnieniem


Znana i ceniona Klinika Korona Medycyna Estetyczna po raz kolejny wyróżniona za wysoką jakość usług. W minioną środę dr Marek Janisz, w imieniu Kliniki, odebrał statuetkę w Plebiscycie „Imperium Urody 2016” w kategorii Medycyna Estetyczna – Modelowanie owalu twarzy. Plebiscyt zorganizowała redakcja magazynu Imperium Kobiet. Najwyższy poziom usług doceniło znakomite jury w składzie: Anna Powierza, Paulina Holtz, Małgorzata Ohme oraz Katarzyna Sujka.

 

 

Klinika Korona, podobnie jak 26 innych nagrodzonych firm, każdego dnia pokazuje, jak istotna jest jakość obsługi klienta, najwyższej klasy produkty oraz umiejętności biznesowe, które skutecznie plasują na wysokich miejscach w swoich branżach. Klinika dr Marka Janisza znalazła się w gronie firm, które osiągnęły sukces, opierając się na znakomitej i indywidualnej komunikacji z klientem, wysokiej jakości sprzęcie oraz ciągłemu rozwojowi.

Jak podkreśla dr Marek Janisz: – Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Pracujemy na światowych markach, ze znakomitymi specjalistami. Optymalnie dobrany, kompetentny zespół oraz ciągłe dokształcanie i śledzenie trendów pozwala nam utrzymać wysoką pozycję w swojej branży. Cieszy nas kolejne wyróżnienie. Dążymy do tego, aby Klinika Korona na długie lata stała się marką rozpoznawalną w całej Polsce”.

dsc_0822

Szeroki wachlarz usług Kliniki Korona obejmuje m.in.: zabiegi kosmetyczne poprawiające kondycję skóry, usuwanie zmarszczek oraz tkanki tłuszczowej oraz powiększanie piersi i ust. Nie ma wątpliwości, że ambitne plany dr Marka Janisza będą skutecznie realizowane, a Klinika Korona stanie się marką znaną i cenioną w całej Polsce, nie tylko za skuteczność i rzetelność, ale przede wszystkich ze względu na rosnącą liczbę zadowolonych klientów.

Więcej na www.zdrowe-piękno.pl

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności