Kobiecość według projektantki Karoliny Seeger 

Kobiecość może mieć nieskończoną liczbę odsłon – tak jak zachody słońca przybierają nieskończoną liczbę odcieni. Najnowsza kolekcja sukienek koktajlowych Karoliny Seeger  nosi nazwę „Kobiecość” i jest hołdem złożonym tej różnorodności.

 

 

Karolina Seeger stworzyła stylowe sukienki koktajlowe, które możesz z powodzeniem założyć bez względu na wiek czy okazje. Styl, szyk i elegancja to wyróżnia 3 modele sukienek koktajlowych. Każda sukienka sygnowana logiem Karoliny Seeger powstała z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Staranne przeszycia, idealny dopasowany krój i wytrzymałe materiały tworzą wspólnie kreacje której nie może zabraknąć w garderobie każdej pewnej siebie kobiety.

Jedna z odsłon kobiecości to intensywna pomarańcz. Moda od zawsze uwielbiała wyraziste kolory i pewne siebie kobiety. Jest to opcja dla odważnych i lubiących zwracać na siebie uwagę kobiet. Kolejna odsłona to sukienka w kolorze malinowego różu, która niejedno ma imię. Czasem słodka, eteryczna i bardzo dziewczęca, innym razem seksowna, elegancka i szalenie stylowa. Ostatnia odsłona to sukienka w kolorze pudrowego różu. Jest to jeden z kolorów, który można nosić cały czas, bez względu na wiek oraz typ urody. Kobiety go uwielbiają, ponieważ jest niezwykle piękny i subtelny. Można go połączyć z wieloma kolorami, podkreśli atuty zarówno blondynek, jak i brunetek.

Więcej informacji: http://karolina-seeger.pl/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności