lederboard

Kobieta Liderka. Odkryj w sobie siłę! Weź udział w inspirującym wykładzie

Akademia Świadomego Budowania Marki, której pomysłodawczynią jest Ilona Adamska, wydawca i redaktor naczelna LAW BUSINESS QUALITY, organizatorka prestiżowej gali Lwice Biznesu oraz Ambasadorka Przedsiębiorczości Kobiet zaprasza na wyjątkowe warsztaty pod hasłem „Kobieta Liderka. Odkryj w sobie siłę”, które odbędą się 16 listopada w hotelu Traugutta 3 w Białymstoku.

 

Sukces kobiet w biznesie zależy od siły przebicia, przebojowości, asertywności i walki o siebie. Ważna jest też pokora, cierpliwość i umiejętność mówienia NIE. Jest ona bardzo ważną umiejętnością życiową, którą należy stale doskonalić. Nigdy nie jest to miłe doświadczenie, nawet jeśli osiągniemy w tym mistrzostwo… Ale gdyby budowanie kariery było proste i pozbawione stresu, dużo więcej kobiet byłoby na szczycie. Dzięki mówieniu NIE zyskamy w życiu wolność i będziemy mogły śmielej realizować swoje ambicje – mówi Ilona Adamska, pomysłodawczyni wykładu.

Kobiety muszą na co dzień godzić różne role, a to godzenie zdaniem Lany Popovic, dyrektor generalnej Coca-Cola Poland Services może być źródłem ich siły w biznesie, w kierowaniu zespołem.

Siła kobiet przywódczyń, liderek tkwi w naszej kobiecej intuicji, którą trzeba wykorzystywać. Gdy tylko podpowiada nam, że coś jest nie tak, należy jej słuchać, sprawdzać, pytać, upewniać się. Pani Solange Olszewska, która wybudowała wraz z mężem największą w Europie fabrykę autobusów Solaris, powiedziała w jednym z wywiadów, że my kobiety jesteśmy bliżej ziemi. Nasza intuicja to jest talent w biznesie. Naszą mocną stroną jest wielozadaniowość, podzielność uwagi. Umiejętność robienia miliona rzeczy naraz. Wykorzystujmy ten potencjał. Jak? O tym opowiem na swoich warsztatach „Kobieta Liderka” – dodaje Ilona Adamska.

Jak zatem stać się liderką, jak nauczyć się pewności siebie, jak zapalać innych do działania? Dlaczego wciąż brakuje nam umiejętności rywalizacji, dlaczego częściej odpuszczamy zamiast do końca walczyć o siebie i swoje prawa? Czym pociągnąć za sobą innych, jak rozmawiać z zespołem? Jak kierować swoją firmą i budować prawdziwe, oparte na przyjaźni relacje biznesowe? O tym wszystkim posłuchać podczas inspirującego wykładu Ilony Adamskiej, który odbędzie się 16 listopada w Białymstoku.

Bilety w cenie 85 zł do nabycia na www.ekobilet.pl

(https://ekobilet.pl/ii-miedzynarodowy-kongres-imperium-kobiet/kobieta-liderka-27184/314672-bilety?fbclid=IwAR1irTM09WN_GFGu1n8ReXfUGoxLwlXx3GuusRyJa990EiBdpXmbG2ARTSs)

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/211079143151067/

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności