KOBIETA PETARDA! – autorskie szkolenie Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej już 27 listopada w Warszawie

Kilka miesięcy temu Paulina Smaszcz-Kurzajewska wyruszyła w Polskę ze swoim autorskim szkoleniem KOBIETA PETARDA!. 27 listopada, w hotelu Vienna House Mokotow Warsaw, poprowadzi kolejne spotkanie. Wydarzenie powstało z myślą o wszystkich kobietach, aby pobudzić ich kreatywność i siłę do działania, wzmocnić wiarę w siebie oraz nauczyć podejmowania decyzji w zgodzie z własnymi potrzebami.

 

 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska jest szkoleniowcem i trenerem rozwoju osobistego. Jako mentorka pracuje z kobietami w różnym wieku z całej Polski.

Inspiracją do stworzenia szkolenia specjalnie dla pań były wnioski z badań Pauliny Smaszcz-Kurzajewskiej, które przeprowadziła do doktoratu na temat kobiet w połowie biegu życia u schyłku polskiej transformacji systemowej.

­– Z jednej strony, przez ostatnie 18 lat mojej działalności szkoleniowo-trenerskiej, zwróciłam uwagę, że kobiety są niesamowicie wykształcone, ambitne, wielozadaniowe, chętnie chłoną wiedzę. Natomiast z drugiej, moje badania pokazały, że pomimo tych zalet, dalej nie wierzą w siebie i mają zaniżone poczucie własnej wartości. Potrzebują potwierdzenia z zewnątrz, że są mądre, dobre w tym, co robią, a przecież każda z nich jest po prostu wyjątkowa, tylko musi być tego świadoma – przyznaje Paulina Smaszcz-Kurzajewska.

W programie szkolenia KOBIETA PETARDA! autorka przewidziała tematy dotyczące różnych sfer życia, m.in. budowania marki osobistej, planowania kariery, radzenia sobie z krytyką, relacji damsko-męskich oraz work-life balance.

Stałym punktem szkolenia jest również wizyta gościa specjalnego. W Warszawie w najbliższą środę, 27 listopada, wystąpi seksuolog Elżbieta Garlacz-Janicka. Wyjaśni, czym jest seksualność oraz opowie o najczęściej popełnianych błędach w związkach i relacjach z innymi ludźmi.

Po wystąpieniach prelegentek uczestniczki wydarzenia będą miały możliwość skorzystania z konsultacji ekspertek wizerunku biznesowego salonu mody Marella.

Szkolenie KOBIETA PETARDA! rozpocznie się o godz. 18:00. Miejscem spotkania będzie hotel Vienna House Mokotow Warsaw w Warszawie (ul. Postępu 4).

Partnerami wydarzenia są: firma TERAPIA ROZWÓJ EDUKACJA, salon mody Marella, Kérastase, Cukiernia Sowa, kwiaciarnia Bloom Box, Cin&Cin. Patronat medialny obejmują magazyny: „Imperium Kobiet” oraz „Law Business Quality”.

Sprzedaż biletów na szkolenie trwa do 27 listopada, do godz. 16:00. Koszt uczestnictwa wynosi 250 zł. Zapisy oraz szczegóły odnośnie wydarzenia są dostępne w sklepie online na stronie https://paulinasmaszczkurzajewska.com.

Warszawa to kolejne miasto, w którym odbędzie się szkolenie KOBIETA PETARDA!. Dotychczas łącznie w spotkaniach wzięło udział ponad 300 kobiet – w różnym wieku, o odmiennych doświadczeniach życiowych oraz na innych etapach kariery zawodowej.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności