Kobieta w Biznesie – spotkanie dla przedsiębiorczych we Wrocławiu!

Kobieta w Biznesie to spotkania networkingowe na najwyższym poziomie. Jak ogłosiły media, pokochały je przedsiębiorcze Polki. Tematem najbliższego wydarzenia, które odbędzie się już 6 lipca we Wrocławiu, będzie budowanie marki osobistej.

 

Personal branding jest czasochłonnym procesem, który wymaga zaangażowania i rozwijania relacji międzyludzkich. Dlatego też warto wiedzieć, jakie działania należy podjąć, aby osiągnąć zamierzony cel. Gościem specjalnym najbliższego spotkania „Kobieta w Biznesie” będzie Regina Bukowska, organizatorka warsztatów ze zmiany wizerunku oraz stylizacji, która przedstawi najistotniejsze kwestie wyglądu w biznesie i podzieli się z uczestniczkami swoim wieloletnim doświadczeniem.

Inicjatorka i gospodarz spotkań, Aneta Wątor, opowie uczestniczkom o budowaniu marki przyciągającej klientów i dobieraniu wizerunku oraz umiejętności tak, aby osiągnąć sukces. Przedstawi także sposoby na poprawę pewności siebie oraz wskaże błędy w kreowaniu marki osobistej.

Podczas wrocławskiego spotkania nie zabraknie wywiadów z uczestniczkami oraz uwielbianego przez nie networkingu, który umożliwi obecnym Paniom zapoznanie się i wymianę kontaktów. Organizatorzy przewidzieli także czas na przedstawienie historii spotkań, wywiad z Reginą Bukowską oraz losowanie nagród.

Dodatkową wartością spotkania, jaką zyskają uczestniczki jest 30-dniowy program budowania marki osobistej online, o wartości 199 zł, który umożliwi stworzenie i ulepszenie marki osobistej metodą Kaizen.

Wydarzenie rozpocznie się 6 lipca, o godzinie 17:40, w Sali Cuprum Biurowca Cuprum Novum w Wrocławiu. Obowiązuje na nie rejestracja, której należy dokonać pod linkiem: https://kwb2wro.evenea.pl/. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej projektu: www.kobietawbiznesie.pl.

Partnerem strategicznym spotkania jest agencja ContentHouse.

 

O projekcie:

„Kobieta w Biznesie” gromadzi na spotkaniach około stu przedsiębiorczy z krakowianek, które chcą rozwijać swoje kompetencje biznesowe i budować wartościowe sieci kontaktów. W tym roku projekt zawita także do innych miast, w tym do Warszawy i Katowic.

Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniami miękkimi w oparciu o metodę i strategię biznesową Kaizen (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem.

Motiwator jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.

ContentHouse jest agencją full service content marketing, która stawia na dwa komunikacyjne filary: marketing treści (teksty, wideo, działania w social media) oraz mocne wsparcie PR dla Klientów. Narzędzia te wzajemnie się uzupełniają i tworzą skuteczną synergię.

W badaniu „Agencje interaktywne” z 2016 przeprowadzonym przez Media i Marketing Polska to agencja nr 1 pod względem zadowolenia ze strategii, badań i analiz, zadowolenia z obsługi Klienta oraz opracowania działań ATL.

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności