lederboard

„Kobiety potrafią godzić wiele ról. Wspierajmy się i łączmy” – mocne wystąpienie Anny Ewy Suska w Bristolu

Stylowy brytyjski budynek zgromadził tego dnia dziesiątki przedsiębiorczych kobiet z Polski. Zarówno te, które potrzebują wsparcia, jak i te, które wysyłają energię połączyły się i wspólnie wzięły udział podczas wydarzenia zorganizowanego przez „Siłaczki”. Mocne wystąpienie Anny Ewy Suska sprawiło, że 17 czerwca dla wielu z uczestniczek okazał się przełomowym momentem w rozwoju osobistym i karierze.

 

Po kobiecemu

Anna Ewa Suska to mentorka biznesowa (Suska Mentoring) i wraz z Matyldą Setlak, współwłaścicielka firmy szkoleniowej ExcellenceVale. Podczas godzinnej prelekcji „Biznes po kobiecemu” omawiała ona uniwersalne narzędzia rozwoju projektów biznesowych. Poza twardymi wskazówkami trenerka podzieliła się także swoją wizją pracy i budowania stabilnych przedsięwzięć przynoszących dochody. Z jej wystąpienia uczestniczki wyniosły także ogromne motywacyjne wsparcie.

Według Anny Ewy Suska oznaką dojrzałego biznesu jest wymiana i wspieranie się środowiska przedsiębiorców. Spotkania takie jak organizowane przez „Siłaczki” to doskonały przykład na to, że Polki mieszkające za granicą mają ochotę na rozwój, stabilizację i wykorzystanie swojego położenia. Mimo wielu przeszkód, prowadzenie biznesu „na obczyźnie“ otwiera dużo możliwości i nowych opcji rozwoju. A trudności? Pojawiają się, to naturalne. Wspólne działanie i wymiana doświadczeń to doskonałe remedium na problemy.

Wspólna motywacja

Podczas wydarzenia uczestniczki miały także okazję wysłuchać wystąpień Eli Wassel „Businesswoman – ale czy na pewno? Typy mocy kobiet”, zmierzyć się ze stereotypami w prelekcji „Oblicza współczesnych kobiet sukcesu” Anny Karteczka-Huhges oraz pomedytować z Angeliną Piechowską. Odbył się także „obowiązkowy” networking oraz sesja zdjęciowa. Sporą część czasu uczestniczki poświęciły na rozmowy, wspieranie się i zadawanie pytań.

Zobacz video

https://www.facebook.com/ExcellenceVale/videos/269105500329096/

Zobacz zdjęcia

https://www.facebook.com/pg/ExcellenceVale/photos/?tab=album&album_id=269617633611216

Zobacz film o Annie Ewie Suska (Suska Mentoring):

https://www.youtube.com/watch?v=lfUONP41JxM

2 lutego 2019 r. odbędzie się w Londynie wydarzenie organizowane przez Matyldę Setlak i Annę Ewę Suska w ramach ExcellenceVale: konferencja Skuteczna sprzedaż prowadzona przez dr. Mateusza Grzesiaka. http://excellencevale.com/skuteczna-sprzedaz/

Więcej informacji na temat planowanych wydarzeń można znaleźć w serwisie www.excellencevale.com.

Firma nieustannie dodaje do swojej oferty kolejne produkty: szkolenia online, książki i ebooki.

 

 

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Akceptuję zasady Polityki prywatności